reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej. U mnie nienajlepiej. Jutro jeszcze konsultacja z innym lekarzem i decyzja, czy szpital, czy leżing w domu. Szczegóły napiszę jutro, dziś już nie mam siły.
 
a mialam pisać co u Ciebie, ze sie nie odzywasz:) z tymi szyjkami to czasami tak jest..mi też tak skakała..wiele razy..i na tych samych sprzętach..jak skacze bez przyczyny to trzeba chuchać.. mi ostatecznie tak zmiękła i się rozwarła a długość nie byla aż tak zła cos kolo 23mm, po tym wieczorze gdy sie musialam spakować do szpitala itd..ból był straszny i to ciągniecie w dół..rano poniżej 15mm.. w ciągu kilku godzin..bo wstałam zeby sie spakować.. 32tydz to juz bardzo ładnie:) aby do 34tyg dotrwać a na pewno dasz rade:) dali Ci sterydy? czasami szyjka jest krótka ale jej konsystencja i rozwarcie w miare i wtedy w tych końcowych tyg. juz nic nie robią, bo uważają ze sie spokojnie donosi:)
Tak dostaliśmy 4 dawki sterydow I kroplowki z magnezem. Konsystencja szyjki jest niby ok, głęboko chce wierzyć że taka jej uroda i dotrwamy do terminu.
 
Wystarczy ze głębiej wsunie głowice i naciśnie na szyjkę. Z niecałych trzech miałam ponad cztery. I na tym samym sprzęcie inny lekarz tez wymierzył cztery :)
O popatrz. A mój zawsze wkłada tylko troszeczkę, to może z niecałych 2 cm okazałoby się,że mam 3?:D dlatego nie spina się tak bardzo jak w pierwszej ciąży. Czekam do skonczonego 36 tc żeby posprzątać chatę:D A teraz powolutku pranie, prasowanie:)
 
O popatrz. A mój zawsze wkłada tylko troszeczkę, to może z niecałych 2 cm okazałoby się,że mam 3?:D dlatego nie spina się tak bardzo jak w pierwszej ciąży. Czekam do skonczonego 36 tc żeby posprzątać chatę:D A teraz powolutku pranie, prasowanie:)

Tylko ze ten większy wynik to przekłamanie i potem można np miesiąc sobie chodzić z myślą ze szyjka super a jest skrócona ...
 
reklama
Aha, w te strone;) no ja też wolę dmuchać na zimne i wolę wiedzieć,że szyjka krótka i się oszczędzać, jak w druga strone;)

No ja się tak przeszłam do lekarza pare dni po wizycie u innego. O jaka piękna szyjka wszystko wolno , chłopa używać , spacerować ... hm no dobra z niecałych trzech się zrobiło cztery przez pare dni ? No ok . Trzy tyg później wracam do pierwszego wynik ten sam co był 2.9. Mówię mu o pomiarze i zaleceniach tamtego. Mówi ze dobrze ze podeszłam z rozsądkiem do tego bo jakbym olała oszczędzanie się itd to już bym mogła się rozpakować ... także trzeba uważać kogo się słucha.
 
Do góry