reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

O widzisz, mój mąż mnie też okleja,ale kursu żadnego nie ma. To okleja mi plecy i ból też mniejszy. Ale zastanawiałam się nad brzuchem, bo może szyjka by odcuazylo, bo coś gdzieś kiedyś czytałam. W których miejscach masz je poprzyklejane?
Tutaj fotka brzuszka. Z tym, że brzuch to już lepiej, żeby fizjoterapeuta ogarnął, bo to muszą być odpowiednio naprężone te pasy, nie za mocno. Na pewno odciążają szyjke, bo brzuch uniesiony (dla porównania zdjęcie bez plastrów) i dużo mniej boli. Ale z kolei trzeba się bardziej pilnować, bo dzisiaj rozanielona brakiem bólu zaczęłam za bardzo szaleć i już na wkładce pelno galaretowatego sluzu :/
IMG_20180617_150931.jpg
IMG_20180618_180155.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180617_150931.jpg
    IMG_20180617_150931.jpg
    62,6 KB · Wyświetleń: 5 016
  • IMG_20180618_180155.jpg
    IMG_20180618_180155.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 1 927
reklama
Wczoraj lekarz powiedział po badaniu gin, że ma ok. 1cm, tydzień wcześniej 1,5 cm.
Bolesne skurcze? Piszą się na ktg? U mnie są bez zmian częste napinania, ale nie boli. Ja mam jutro rocznicę ślubu, a pojutrze urodziny i nie chcę być wtedy w szpitalu więc zaciskam nogi :D
:D to i tak długa szyjka jeszcze chociaż na tym etapie to w ciągu paru godzin może się skrócić do zera. Skurcze były regularne i bolesne ale przeszły samoistnie więc darowslismy sobie szpital i nie wiem jak by to by to wyglądało na ktg. U mnie mąż blagalnym głosem prosił żeby tylko lNie na meczu polski się akcja zaczęła także ja też póki co zaciskam nogi :D
 
Dziś Was rozbawie :) A dziś w nocy zapomniałam że jestem w ciąży i jak zaczęłam mieć skurcze przepowiadajace, to stwierdzilam, że to okres. Dopiero w łazience, gdy nie znalazłam podpasek tylko podkłady poporodowe to się zorientowalam

Myślałam ze to ja zakręcona jestem ale Ty przebijasz wszystko. Podoba mi się Twój wpis.
 
Tutaj fotka brzuszka. Z tym, że brzuch to już lepiej, żeby fizjoterapeuta ogarnął, bo to muszą być odpowiednio naprężone te pasy, nie za mocno. Na pewno odciążają szyjke, bo brzuch uniesiony (dla porównania zdjęcie bez plastrów) i dużo mniej boli. Ale z kolei trzeba się bardziej pilnować, bo dzisiaj rozanielona brakiem bólu zaczęłam za bardzo szaleć i już na wkładce pelno galaretowatego sluzu :/ Zobacz załącznik 868757Zobacz załącznik 868758
O kurczę faktycznie nisko był ten brzuch...widzisz, to musiałabym poszukać fizjoterapeuta,bo mąż jest samoukiem w tej kwestii. Skończył awf, anatomie miał to czasem coś tam z książką zatejpuje. Ale masz rację brzucha boję się żeby mi tejpowal...
 
@StarAnia - brzucha w tej nocy nie zauważyłam :) Co prawda potem się zdziwiłam :D i w końcu zrozumiała dlaczego tak ciężko mi było iść po schodach ;). Ogólnie cały poranek śmieję się z własnego nieogara.

W kwestii tejpów jest taka sprawa, że nalezy sprawdzić czy nie jest się uczulonym. Przed ciążą używałam i było super (typowo w sportowych sprawach). W ciąży, jak mi mąż założył na kręgosłup - to zaraz ściągałam, bo mi wysypka wyskoczyła....
 
kurde to oni te pessary tak późno sciągają..? czy kasa sie liczy bo za kolejna wizyte oczywiscie trzeba zaplacić.. Ale Ci super ty juz mozesz spokojnie rodzić, a mała to już nie taka mała, całkiem spora babeczka z niej Co Ci lekarz jeszcze mówił, ze pessar trzyma, jak szyjka wyglada?
Szyjki juz dawno nie mierzyl,tylko badał reczniw czy rozwarcie większe się nie robi ,
Teraz już do szpitala do niego podjeżdżam na dyzur także spoko bo nic nie płacę,
 
Kurcze no ale na co czeka, jak ciążą donoszona a dziecko spore? ;) Hahaha to pojechałaś z kokosem [emoji14] brzuch Cię nie dziwił? :D

Mi wczoraj szwagier otejpowal brzuszek i mam za sobą pierwsza przespaną noc od miesiąca. Nie obudziła mnie nawet córka wołająca ze swojego pokoju, stary poleciał po nią i ja przyniósł do nas, a ja smacznie spałam [emoji14] dziewczyny polecam tejpy z całego serca!
Właśnie sama nie wiem ,chce chyba żeby było pełne 38 yyg
 
reklama
Do góry