reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny mam pytanie.. Jak często stosowałyście globulki dopochwowe profilaktycznie przy szwie czy pessarze ? Mi lekarz zapisał macmirror 500 co drugi dzień na noc.. chociaż posiew 2 tygodnie temu czysty..
 
Hejka, dalej cisza :) a żyje normalnie, gotuje, sprzątam ;) szyjka dalej ma 1,5 cm co prawda rozwiera się już na ok. 3 cm ale skurczów brak.
No to super ;) teraz to już w każdym momencie możesz zacząć się dziać,ja też już wychodzę na dłuższe spacery a dzis w planach mam zabrać synkana festyn rozpoczęcia wakacji ,w końcu wyjdę do ludzi :D
Dawaj znać jak akcja się zacznie :)
 
Dziewczyny mam pytanie.. Jak często stosowałyście globulki dopochwowe profilaktycznie przy szwie czy pessarze ? Mi lekarz zapisał macmirror 500 co drugi dzień na noc.. chociaż posiew 2 tygodnie temu czysty..
ja mam fluomizin 1-2razy w tyg, dopiero od środy biorę. A pessar założony w 30tyg w szpitalu na wyjsciu dostałam clotrimazolum 2 tab i do teraz nic nie bralam. Obecnie jutro koncze 35tydz
 
reklama
Bo najważniejsze jak masz pessar aby żadnej infekcji nie było. Infekcje mogą powodować skurcze następstwem tego będzie skracanie szyjki. Chyba lekarze wolą też dmuchać na zimne i tak zalecają te leki dopochwowo. Ja obecnie jestem w 31tc3dz,a ty Tusinko?
 
Do góry