reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny to od luteiny mogą być infekcje? Bo w sumie teraz mam tą infekcje co mi z moczu wyszła..i tak sie zastanawiam, że może przez te leki, albo że wkladam tam paluchy...przy aplikacji leku..Moze dlatego dr mowił, że za miesiac jak bedzie ok to moze odstawimy...hmmm...
 
reklama
a i jeszcze jedno, biore tą furagine i mam strasznie żółty mocz, jak sie podcieram to strasznie żółty zostaje nawet na papierze..czy może ktoraś z Was cos na ten temat wie lub brała i wie co to oznacza? czy tak ma byc..?
 
Ja biorę macmirror od 11 tyg i narazie jest ok. Gawinka jak się czujesz jesteś jeszcze w 2-paku? Ja zaczelam dzisiaj 36 chciała bym wytrzymac jeszcze tydz ale już ciężko bardzo jeszcze to tętno małej mnie martwi niech te dni szybciej płyną :unsure:
A bierzesz macmirorr dlatego ze masz nawracajace infekcje czy masz pessar i przez to?
 
Dziewczyny to od luteiny mogą być infekcje? Bo w sumie teraz mam tą infekcje co mi z moczu wyszła..i tak sie zastanawiam, że może przez te leki, albo że wkladam tam paluchy...przy aplikacji leku..Moze dlatego dr mowił, że za miesiac jak bedzie ok to moze odstawimy...hmmm...
No od luteiny dopochwowej zawsze istnieje ryzyko wieksze,ze cos tam do tej pochwy wprowadzisz... u mnie nie wiadomo czy cos wprowadzilam czy po prostu mam podrazniona sluzowke...
 
Ja brałam macmirror i niestety mi nie służy, w połączeniu z Luteina wywołał mi dosyć mocne podraznienie pochwy, musiałam odstawić. Raz brałam 6 tabletek i potem miałam pieczenie w pochwie, lekarz mówił, że tak zareagowałam na ten lek, bo nie było stanu zapalnego. Kiedyś brałam przed ciążą i mi nie pomógł. Pomógł mi tylko raz, jak od antybiotyków dostałam grzybicy.

Co do luteiny, to wydaje mi się (niech ktoś mnie poprawi), ze ona powoduje, że pH pochwy się może zwiększyć do wartości powyżej 4.5, co powoduje wolniejsze namnażanie Lactobacillus i lepsze warunki dla zlych bakterii. Dlatego warto brać jakiś probiotyk doustny lub lactovaginal kilka razy w tygodniu. Kiedyś jak poszłam do lekarki, bo miałam podwyższone pH pochwy, to ona mówiła, że to może być spowodowane luteina.
 
Ja biorę macmirror od 11 tyg i narazie jest ok. Gawinka jak się czujesz jesteś jeszcze w 2-paku? Ja zaczelam dzisiaj 36 chciała bym wytrzymac jeszcze tydz ale już ciężko bardzo jeszcze to tętno małej mnie martwi niech te dni szybciej płyną :unsure:
Wow już 36 jejku a pamiętam jak pisałaś że w 24 jesteś ja wtedy dotarłam na to forum ;/
U mnie 29+2 i dalllleko mi do Ciebie ,mam nadzieję że też tak wytrzymam
Wszystkie tu oczywiście damy radę ;)
 
Na drugim forum, na którym jestem, jakaś plaga krótkich szyjek... W tym tygodniu sporo miało wizyty i u aż 5 dziewczyn się skraca szyjka! Masakra... o_O
 
reklama
Agatka pamiętam jak pisałaś ze chciała byś być w 24:wink: zlecialo jakoś byle jeszcze te 6 dni wytrzymac:laugh2: tu w szpitalu tez plaga co jedna to skurcze skrocona szyjka rozwarcie. Jeszcze kilka lat i donoszona bezproblemowa ciaza będzie czymś niezwyczajnym. A jeśli chodzi o macmirror to biorę ze względu na pessar. W poprzedniej ciazy nie miałam nawet raz żadnej infekcji i w tej tez odpukać oprócz zapalenia pecherza. Ale to też szybko przeszlo zaleta leżenia w szpitalu rano zaczęło mnie boleć wieczorem dostałam tabletki:p nie zdążyło się rozwinąć.
 
Do góry