reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agatka pamiętam jak pisałaś ze chciała byś być w 24:wink: zlecialo jakoś byle jeszcze te 6 dni wytrzymac:laugh2: tu w szpitalu tez plaga co jedna to skurcze skrocona szyjka rozwarcie. Jeszcze kilka lat i donoszona bezproblemowa ciaza będzie czymś niezwyczajnym. A jeśli chodzi o macmirror to biorę ze względu na pessar. W poprzedniej ciazy nie miałam nawet raz żadnej infekcji i w tej tez odpukać oprócz zapalenia pecherza. Ale to też szybko przeszlo zaleta leżenia w szpitalu rano zaczęło mnie boleć wieczorem dostałam tabletki:p nie zdążyło się rozwinąć.
U Ciebie tylko 6 dni i ciąża donoszona ,super ale wylezalas się, w nagrodę będziesz miała pulchna zdrowa dzidzię ;)
Jejku a u mnie takie 6 tygodni minimum żeby zleciało ;/
A czesto dawali Ci kroplówki. Magnezem lub czymś ?
Czy były takie dni że nic nie miałaś zlecone ?
 
reklama
A mnie dzisiaj czeka badanko po szwie, ciekawe ile będą mnie trzymać po zabiegu. Czuję się rewelacyjnie ! W końcu się nie boję iść do toalety czy kichnac, jestem mega zrelaksowana po raz pierwszy od stycznia. Wczoraj przespalam cały dzień i cała nox a dziś czuje się jak młody bóg, już mogę z tad spadać
 
A mnie dzisiaj czeka badanko po szwie, ciekawe ile będą mnie trzymać po zabiegu. Czuję się rewelacyjnie ! W końcu się nie boję iść do toalety czy kichnac, jestem mega zrelaksowana po raz pierwszy od stycznia. Wczoraj przespalam cały dzień i cała nox a dziś czuje się jak młody bóg, już mogę z tad spadać
To super Wkoncu spokojniejsza :) daj znać ile będą Cię trzymać ? I jakie będziesz miała zalecenia
 
Hej kochane. Ja jestem nadal w szpitalu. Dzis skończony 35. tc. Juz mialam dzis wychodzic bo skurcze ustaly a tu wczoraj na usg wyszlo babce ze brzuszek za maly i maja skontrolować pozniej.
 
reklama
Do góry