reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

też mam taką nadzieję!
Z tego, co słyszę w Polsce też ogólnie przy skracającej się szyjce są leki i nakaz leżenie. Dopiero później zakładają pessar lub szew...

Dziewczyny, a powiedzcie mi jak radzicie sobie z czymś tak banalnym jak niegłaskanie brzuszka? Bo mnie często tak kusi... no szczególnie jak mały kopie.
Ja kładę rękę na brzuchu , ale staram się nie uciskać/ głaskać.
 
reklama
I jak ? Co zdecydowali ?

Na razie pobralj posiew i teraz 3 dni musze czekać na wynik, leżę sobie na oddziale i odpoczywam. Zabrali też moje poprzednie wypisy z przebiegu ciąży, będą się konsultowac. Zobaczymy co wymyśla
Osobiście wolałabym szew, ale juz raz mnie odrzucili. Na razie mam leżeć i się nie stresować . Tylko jak tu się nie stresować? :o
 
Na razie pobralj posiew i teraz 3 dni musze czekać na wynik, leżę sobie na oddziale i odpoczywam. Zabrali też moje poprzednie wypisy z przebiegu ciąży, będą się konsultowac. Zobaczymy co wymyśla
Osobiście wolałabym szew, ale juz raz mnie odrzucili. Na razie mam leżeć i się nie stresować . Tylko jak tu się nie stresować? :o
Będzie dobrze, który tydzień u Ciebie już leci ?
Ja mam od 20 tyg pessar
 
ja przykładamy
też mam taką nadzieję!
Z tego, co słyszę w Polsce też ogólnie przy skracającej się szyjce są leki i nakaz leżenie. Dopiero później zakładają pessar lub szew...

Dziewczyny, a powiedzcie mi jak radzicie sobie z czymś tak banalnym jak niegłaskanie brzuszka? Bo mnie często tak kusi... no szczególnie jak mały kopie.[/QUOTE
też mam taką nadzieję!
Z tego, co słyszę w Polsce też ogólnie przy skracającej się szyjce są leki i nakaz leżenie. Dopiero później zakładają pessar lub szew...

Dziewczyny, a powiedzcie mi jak radzicie sobie z czymś tak banalnym jak niegłaskanie brzuszka? Bo mnie często tak kusi... no szczególnie jak mały kopie.
ja dotykam ale nie głaskam, kładę dłonie i tyle w tamtej ciazy też nie mogłam sie nagłaskać...ale peszek..a inne moga do woli co to za sprawiedliwość..
 
19 tydzień mam dopiero. Półmetek, żebym chociaż do 30tc dotrwala to już są szanse że będzie dobrze ale to jeszcze tyyyyle czasu
Będzie dobrze !! Mnie w tej ciąży id 18 się skracała , a w pierwszej od 19 tyg ,
Dziś zaczynam 29 i modlę sie żeby wytrzymać jak najdluzej !!!
Dziś mam wizytę i strach !
 
Będzie dobrze !! Mnie w tej ciąży id 18 się skracała , a w pierwszej od 19 tyg ,
Dziś zaczynam 29 i modlę sie żeby wytrzymać jak najdluzej !!!
Dziś mam wizytę i strach !


Agatka29 będzie dobrze ! Pilnij tylko zevy nie było bakterii bo ja przy pierwszej ciąży i pessarze miałam masakre, co kawałek coś.
Daj znac jak tam wizyta!
 
reklama
Do góry