reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja jestem.co dwa tyg na wizycie. 19 tc, szyjka 2,8. Dzisian byłam znowu na wizycie i szyjka 2.5 jadę jutro na oddział , będą mnie badać, robić posiew i myśleć co ze mną zrobić.
 
reklama
Hej, ja dzisiaj byłam na kontroli szyjki, długa, twarda, ma 3.8cm - lekarz mówi, że jest zadowolony. Dziecko waży 1050g. Wizyta następna za 2 tyg .Nie ma stanu zapalnego, ale jest podwyższone pH, mam zastosować Lactovaginal.
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja dzisiaj byłam na kontroli szyjki, długa, twarda, ma 3.8cm - lekarz mówi, że jest zadowolony. Dziecko waży 1050g. Wizyta następna za 2 tyg .Nie ma stanu zapalnego, ale jest podwyższone pH, mam zastosować Lactovaginal.
To duże dzidzi już ? Który tydzień ? Ja jutro wizyta,ciekawe czy zrobi mi USG
 
Cześć dziewczyny, ja z lipcowek już wcześniej moje lipcowki mnie tutaj zapraszaly. Niestety i mnie dopadły problemy z szyjka w ciągu 3 tygodni byłam 2 razy w szpitalu ale wszystko się wyciszalo i leżę w domu.. Moja szyjka za pierwszym razem z 3.6 na 2.2 w ciągu 5 dni spadł a, a teraz z 3.7 na 2.5 przy wypisie ostatnio miała 3.47 . Mieszkam za granicą tutaj troszkę inaczej podchodzą do tematu i oprócz leków i nakazu leżenia nic nierobia dopóki szyjka nie ma poniżej 2 cm i tak żyje z dnia na dzień w strachu o Synusia.. mam nadzieję, że wszystkie dotrwamy do bezpiecznych terminów i nasze szyjki będą ladnie trzymać [emoji4] [emoji123]
 
@Nalia91 to mamy prawie identyczny termin, ja dziś 25+5 (równo studniówka!). Duża Twoja dzidzia już!
A ja wczoraj byłam na wizycie - całe szczęście wszystko się wyciszyło w zakresie skurczy - na ktg pojawił się jeden, ale on w zakresie normy jest. Kolejne ktg w czwartek. Zobaczymy, co będzie. Ale postanowiłam, że donoszę ciążę:) A przecież jak postanowiłam to tak będzie i kropka.
 
j
@Nalia91 to mamy prawie identyczny termin, ja dziś 25+5 (równo studniówka!). Duża Twoja dzidzia już!
A ja wczoraj byłam na wizycie - całe szczęście wszystko się wyciszyło w zakresie skurczy - na ktg pojawił się jeden, ale on w zakresie normy jest. Kolejne ktg w czwartek. Zobaczymy, co będzie. Ale postanowiłam, że donoszę ciążę:) A przecież jak postanowiłam to tak będzie i kropka.
ja 25+2
 
reklama
mam nadzieję, że wszystkie dotrwamy do bezpiecznych terminów i nasze szyjki będą ladnie trzymać
też mam taką nadzieję!
Z tego, co słyszę w Polsce też ogólnie przy skracającej się szyjce są leki i nakaz leżenie. Dopiero później zakładają pessar lub szew...

Dziewczyny, a powiedzcie mi jak radzicie sobie z czymś tak banalnym jak niegłaskanie brzuszka? Bo mnie często tak kusi... no szczególnie jak mały kopie.
 
Do góry