reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej Dziewczyny, od 7 marca wiem że skraca mi się szyjka. Wcześniej 30 stycznia miała 4 cm, 7 marca 1,5 cm dostalam magnez 3x1 i luteina dopochwowo 2x1. 13 marca 1,6 cm, 20 marca prawie 2 cm a teraz we wtorek 8 mm i rozwarcie wewnętrzne się robi, nakaz leżenia. Dzisiaj 36 tc (35t0d) miała któraś z was tak krótka szyjke? Ile można z taką wytrzymać?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny, od 7 marca wiem że skraca mi się szyjka. Wcześniej 30 stycznia miała 4 cm, 7 marca 1,5 cm dostalam magnez 3x1 i luteina dopochwowo 2x1. 13 marca 1,6 cm, 20 marca prawie 2 cm a teraz we wtorek 8 mm i rozwarcie wewnętrzne się robi, nakaz leżenia. Dzisiaj 36 tc (35t0d) miała któraś z was tak krótka szyjke? Ile można z taką wytrzymać?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
36 tc to juz super i ma prawo się skrócić a nawet rozwierać; ja w poprzedniej ciąży lezałam od 30 tyg z rozwarciem 2cm, wstałam w 38 tc a urodziłam w 39+6
 
Właśnie wiem że nerwy nic nie pomogą ale ...ciągle mysle
A to te rozwarcie u Ciebie na opuszek zniknęło ? Bo masz szyjkę zamknięta ?
Ja się na tym zupełnie nie znam ;/
I lezysz non stop czy w miarę fubkcjonujesz ?
Rozwarcie jest ale ujście szyjki zamknięte, nie znam sie szczerze. Jest chyba zewnętrzne i wewnetrzne. Wiec podejrzewam ze zew. to rozwarcie. Ja nie leze non stop. Chodze do toalety, umyc sie, ubieram, chodze po domu. Zrobie sobie kawe. Siedze tez sporo bo od lezenia meczy mnie zgaga.
 
Rozwarcie jest ale ujście szyjki zamknięte, nie znam sie szczerze. Jest chyba zewnętrzne i wewnetrzne. Wiec podejrzewam ze zew. to rozwarcie. Ja nie leze non stop. Chodze do toalety, umyc sie, ubieram, chodze po domu. Zrobie sobie kawe. Siedze tez sporo bo od lezenia meczy mnie zgaga.
To chyba też tak mam, a gotujesz np obiady ?
 
Dziewczyny, które miały twardnienia, po jakim czasie od zażywania magnezu i luteiny ustały? Dzisiaj mi się wydawalo, że już lepiej, a w ciągu dnia i tak naliczyłam że 12 (8 samoistnych ,+ 4 podczas wstawania i zmiany pozycji).
 
Dziewczyny, które miały twardnienia, po jakim czasie od zażywania magnezu i luteiny ustały? Dzisiaj mi się wydawalo, że już lepiej, a w ciągu dnia i tak naliczyłam że 12 (8 samoistnych ,+ 4 podczas wstawania i zmiany pozycji).
Pierwsze twardmienia pojawiły mi się koło 20tc. Lykalam sam magnez, po ok 2tyg przeszło,choć nie wiem czy za sprawą magnezu czy samoistnie bo teraz biorę magnez i luteine i bez różnicy mam kilka razy dziennie.

p19udqk324xkqow6.png
 
Nalia ja biorę i luteine i magnez w kroplowce i partesistan brałam i skurcze jak miałam tak mam:/ nic mi na nie nie pomaga. Jak chodzę to nie mam ale chodzić nie mogę :szok: magnez w tabletkach nie działa na mnie wcale chociaż brałam dużą dawkę. Nie wiem od czego to zależy w poprzedniej ciazy nie miałam ani twardnienie ani skurczy poprostu lezalam. Agatka rozwarcie może się jedynie powiększyć zniknąć nie zniknie. Tu w szpitalu wszystkie dziewczyny z rozwarciem leżą wstają do wc. Lekarz mi powiedział ze w 2 i kolejnej ciazy rozwarcie jest całkowicie normalne. Chyba znowu mam jutro badanie zwariować można znowu się boje:o
 
reklama
Dziewczyny, które miały twardnienia, po jakim czasie od zażywania magnezu i luteiny ustały? Dzisiaj mi się wydawalo, że już lepiej, a w ciągu dnia i tak naliczyłam że 12 (8 samoistnych ,+ 4 podczas wstawania i zmiany pozycji).
Ja zauwazylam ze mam mniej twardnien gdy sie nie stresuje. Pije melise i wydaje mi sie ze pomaga. Poza tym biore luteine i magne b6 3x2
 
Do góry