reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Od 24. tc na opuszek palca
I postępuje dalej ? W którym tyg jesteś? I czy masz pessar czy szew? I czy lezysz nob stop ?
Kurde u mnie dziś na badaniu lekarz stwierdził że mam na opuszek palca a w poniedziałek jeszcze nie miałam, we wtorek też nie bo jestem w szpitalu wyszła mi cukrzyca! A dziś że na opuszek , stwierdził że to normalne przy wielorodce ale ja się boje !!!!
 
reklama
Hej. Chwale sie to moja Liliana(3400g i 56cm) ktora miala cudem wytrzymac w brzuszku do konca stycznia[emoji6] a urodzona przez CC w 38tc. Troszke.ma glowke splaszczona bo bardzo na pessar napierala ale wroci do normalnych ksztaltow[emoji4] dziewczyny trzymam kciuki zebyscie tez mialy tak szczesliwe zakonczenie jak u nas. Pozdrawiamy[emoji8]
be77feebd4a0356302fb069765f91b79.jpg



 
Hej. Chwale sie to moja Liliana(3400g i 56cm) ktora miala cudem wytrzymac w brzuszku do konca stycznia[emoji6] a urodzona przez CC w 38tc. Troszke.ma glowke splaszczona bo bardzo na pessar napierala ale wroci do normalnych ksztaltow[emoji4] dziewczyny trzymam kciuki zebyscie tez mialy tak szczesliwe zakonczenie jak u nas. Pozdrawiamy[emoji8]
be77feebd4a0356302fb069765f91b79.jpg



O jakie cudo :) piękna Gratulacje dla Was i dużo zdrówka,
Kochana jak byś znalazła chwilkę to przypomnij mi od którego tyg zaczęły się u Ciebie problemy z szyjka i z tym rozwarciem ? I czy to rozwarcie nie powiększało sie
I od i ktorego tyg funkcjonowalas w miarę normalnie ? Bo tak chyba leżałas non stop ?
 
O jakie cudo :) piękna Gratulacje dla Was i dużo zdrówka,
Kochana jak byś znalazła chwilkę to przypomnij mi od którego tyg zaczęły się u Ciebie problemy z szyjka i z tym rozwarciem ? I czy to rozwarcie nie powiększało sie
Po zdjeciu pessara.mialam 1.5cm rozwarcia ale bardzo dobrze trzymal ciezko bylo go wyjac. W 20tc szyjka miala 4.cm w 24-25tc(ciezko mi teraz.tak bez karty dokladnie powiedziec)miala juz 2 cm a w 26tc przy zakladaniu pessara 1.8cm.


 
Ja tez sie pochwalę. 28 marca o 6.20 na świat przyszła moja córka 3200 i 50 cm. O 4.10 zaczęły w domu odchodzic wody. O 4.30 byłam w szpitalu. O godzinie 6 przy potężnych bólach krzyżowych miałam 6 cm rozwarcia. O 6.10 bylam na stole operacyjnym.
k.d.30 gratuluje.
Pozdrawiam. Trzymam za Was wszystkie kciuki.
 
I postępuje dalej ? W którym tyg jesteś? I czy masz pessar czy szew? I czy lezysz nob stop ?
Kurde u mnie dziś na badaniu lekarz stwierdził że mam na opuszek palca a w poniedziałek jeszcze nie miałam, we wtorek też nie bo jestem w szpitalu wyszła mi cukrzyca! A dziś że na opuszek , stwierdził że to normalne przy wielorodce ale ja się boje !!!!
Nie panikuj. Chyba nie postepuje. Mam pessar. Szyjka krotka ale zamknieta Jestem w 31. tc teraz. Nie denerwuj sie bo to tylko gorzej.
 
Ja tez sie pochwalę. 28 marca o 6.20 na świat przyszła moja córka 3200 i 50 cm. O 4.10 zaczęły w domu odchodzic wody. O 4.30 byłam w szpitalu. O godzinie 6 przy potężnych bólach krzyżowych miałam 6 cm rozwarcia. O 6.10 bylam na stole operacyjnym.
k.d.30 gratuluje.
Pozdrawiam. Trzymam za Was wszystkie kciuki.
Gratulacje !!!! Zdrówka !
 
Nie panikuj. Chyba nie postepuje. Mam pessar. Szyjka krotka ale zamknieta Jestem w 31. tc teraz. Nie denerwuj sie bo to tylko gorzej.
Właśnie wiem że nerwy nic nie pomogą ale ...ciągle mysle
A to te rozwarcie u Ciebie na opuszek zniknęło ? Bo masz szyjkę zamknięta ?
Ja się na tym zupełnie nie znam ;/
I lezysz non stop czy w miarę fubkcjonujesz ?
 
reklama
Do góry