reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Niestety od niedzieli mam co jakiś czas. A że magnez tak srednio na nie działał to przeszli na mocniejsze. A było już dobrze:wściekła/y:
 
reklama
U mnie ok. Szyjka długa i szwy trzymają. Poza pojedynczymi skurczami w ciągu dnia nic się nie dzieje. Lekarz mówi, że to prawidłowo. Leki jak dotychczas, doraźnie. Następna wizyta po świętach.
 
dziewczyny ja już głupieje. Jak wy odczuwacie skurcze, opiszcie proszę, czy one bolą tak nagle? czy da się je przeoczyć a twardnienie brzucha?
ja jak leżę to brzuch mam normalny, miękki ale jak wstaje to jest twardy ale nie jak skała tylko taki napięty czy to tez twardnienie? Nic nie boli jednak jak pochodzę więcej to tak ciągnie na dole. do tego boli z jednej strony chyba spojenie łonowe. już nie wiem co mam myśleć.
 
dziewczyny ja już głupieje. Jak wy odczuwacie skurcze, opiszcie proszę, czy one bolą tak nagle? czy da się je przeoczyć a twardnienie brzucha?
ja jak leżę to brzuch mam normalny, miękki ale jak wstaje to jest twardy ale nie jak skała tylko taki napięty czy to tez twardnienie? Nic nie boli jednak jak pochodzę więcej to tak ciągnie na dole. do tego boli z jednej strony chyba spojenie łonowe. już nie wiem co mam myśleć.
Ja mam dokładnie takie same odczucia jak wstaje. Myślę że to są zwykle naturalne przepowiadajace skurcze bo na razie nie mam zagrożonej ciąży. Jak leżę też mam miękki brzuch.czasem mam kłucie w kroczu jak młody się rusza,może uciska. Biorę tylko magnez. Jestem w 34tc

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
dziewczyny ja już głupieje. Jak wy odczuwacie skurcze, opiszcie proszę, czy one bolą tak nagle? czy da się je przeoczyć a twardnienie brzucha?
ja jak leżę to brzuch mam normalny, miękki ale jak wstaje to jest twardy ale nie jak skała tylko taki napięty czy to tez twardnienie? Nic nie boli jednak jak pochodzę więcej to tak ciągnie na dole. do tego boli z jednej strony chyba spojenie łonowe. już nie wiem co mam myśleć.
Mi się napina przy każdej zmianie pozycji. Tego nie liczę jako skurcz. Od czasu do czasu twardnieje mi brzuch - od dołu podbrzusze w dotyku też jest twarde. Przez pół minuty do minuty i puszcza. Potrafi mnie też obudzić w nocy... I boli póki trwa :/ Kilka razy na dobę na tym etapie lekarz mówi, że to norma i że macica się przygotowuje do porodu
 
Hej kobitki, jestem w 15 tyg ciąży i właśnie leżę w szpitalu, pobrano mi posiew . Mam mieć szew i trochę mnie martwi , że po wycofaniu fenoterolu, przrciwskurczowo pozostaje tylko magnes... O ile szew powstrzyma ewentualne rozwarcia, to jeśli dojdzie do skurczy po prostu rozerwie mi szyjkę i nastąpi akcja porodowa. Czy znacie jakiś zamiennik ? Nie mogę stracić tego dziecka.
 
reklama
Hej kobitki, jestem w 15 tyg ciąży i właśnie leżę w szpitalu, pobrano mi posiew . Mam mieć szew i trochę mnie martwi , że po wycofaniu fenoterolu, przrciwskurczowo pozostaje tylko magnes... O ile szew powstrzyma ewentualne rozwarcia, to jeśli dojdzie do skurczy po prostu rozerwie mi szyjkę i nastąpi akcja porodowa. Czy znacie jakiś zamiennik ? Nie mogę stracić tego dziecka.
Ja mam założony szew i biorę tylko magnez i nospę. Tez się wciąż boję że to nie wystarczy. Gdyby się coś działo to pędem do szpitala.
Ile cm ma Twoja szyjka że masz mieć szew? powodzenia!
 
Do góry