reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Im bardziej myślę tym bardziej i się napina wiec staram się myśleć o czymś innym. Będzie dobrze Agatka nawet się nie obejrzysz a i ty będziesz w 30 tyg
 
reklama
czesc dziewczyny, jestem tu nowa:), w poprzedniej ciazy skrocila mi sie szyjka i rozwarla ok. 29tyg. i lezalam juz do konca w szpitalu z uwagi na skurcze, bóle brzucha i ciagle infekcje od pessara.. teraz jestem w drugiej ciazy wszystko wskazywalo ze jest ok a tu wczoraj lekarz mowi ze skrocona i na szpital skierowanie dl szyjki - 23mm, dzis pojechalam do poza miejscowego szpitala i tam mi zmierzono i zbadano i pani dr powiedziala, ze wszystko jest ok, dluga, twarda, zamknięta dl.-31,4mm. Normalnie nie wiem co mam myśleć..
 
dziewczyny ja już głupieje. Jak wy odczuwacie skurcze, opiszcie proszę, czy one bolą tak nagle? czy da się je przeoczyć a twardnienie brzucha?
ja jak leżę to brzuch mam normalny, miękki ale jak wstaje to jest twardy ale nie jak skała tylko taki napięty czy to tez twardnienie? Nic nie boli jednak jak pochodzę więcej to tak ciągnie na dole. do tego boli z jednej strony chyba spojenie łonowe. już nie wiem co mam myśleć.
Nie jestem ekspertem ale troche sie na omialam z tymi skurczami i jedyne co moge powiedzieć to to ze skurcz jest jak sie brzuch bardzo napina troche moze to wygladac jakby dziecko sie wypychalo, na stojąco brzuch zawsze jest twardy ale jak sie kladziesz i jest miekki to jest ok. Po za tym skurcze raczej bys odrazu poznala to takie nieprzyjemne napiecie brzucha bynajmniej dla mnie.
 
czesc dziewczyny, jestem tu nowa:), w poprzedniej ciazy skrocila mi sie szyjka i rozwarla ok. 29tyg. i lezalam juz do konca w szpitalu z uwagi na skurcze, bóle brzucha i ciagle infekcje od pessara.. teraz jestem w drugiej ciazy wszystko wskazywalo ze jest ok a tu wczoraj lekarz mowi ze skrocona i na szpital skierowanie dl szyjki - 23mm, dzis pojechalam do poza miejscowego szpitala i tam mi zmierzono i zbadano i pani dr powiedziala, ze wszystko jest ok, dluga, twarda, zamknięta dl.-31,4mm. Normalnie nie wiem co mam myśleć..
Hej, a w którym tyg jest? Moze podjedź jeszcze do kogoś kto ci potwierdzi czy ma 23 czu31
 
Heh, dołączam do grona zagrożonej ciąży:(( dziś skierowali mnie do szpitala głównie przez skrócona szyjke.w 2 tygodnie dwukrotnie się zmniejszyła i jest miękka.jedyne pocieszenie że jeszcze zamknięta. Wyniki krwi też mam podobno niedobre...;(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Heh, dołączam do grona zagrożonej ciąży:(( dziś skierowali mnie do szpitala głównie przez skrócona szyjke.w 2 tygodnie dwukrotnie się zmniejszyła i jest miękka.jedyne pocieszenie że jeszcze zamknięta. Wyniki krwi też mam podobno niedobre...;(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Hej ,w którym tyg jesstes ? Która to twoja ciąża? I ile wynosi twoja szyjka ?
 
Pierwsza ciąża. Mam 34 tc A szyjka 2.5 cm podobno z usg. 2 tyg temu miała 4cm

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Hej, a w którym tyg jest? Moze podjedź jeszcze do kogoś kto ci potwierdzi czy ma 23 czu31
W czwartek mam wizyte u drugiego gina, wlasnie z tego szpitala poza miejscowego w ktorym mnie zbadano. Teraz wzielam urlop i leze w strachu..myslalam ze jak bede do dwoch ginow chodzić to bede spokojniejsza a tu calkiem na odwrót..niestety na bledach sie czlowiek uczy. Jestem teraz w 22tyg, modle sie zeby jak juz ma sie skracac to po 30tyg...
 
reklama
W czwartek mam wizyte u drugiego gina, wlasnie z tego szpitala poza miejscowego w ktorym mnie zbadano. Teraz wzielam urlop i leze w strachu..myslalam ze jak bede do dwoch ginow chodzić to bede spokojniejsza a tu calkiem na odwrót..niestety na bledach sie czlowiek uczy. Jestem teraz w 22tyg, modle sie zeby jak juz ma sie skracac to po 30tyg...
Będzie dobrze ja jestem dopiero w 24 i też mnóstwo czasu przede mna!!i też modlę się o każdy dzien!! Napisz po wizycie co lekarz powie? Ale wizyta dopiero w przyszły czwartek?
 
Do góry