reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cześć dziewczyny, u mnie pierwsze skurcze pojawiły się ok 15 tygodnia. Dostałam magnez i po czasie przeszło. Prowadzę aktywny tryb życia, w domu schody więc dużo biegania, do tego 8 letni syn... Teraz jestem w 24 tygodniu i od kilku dni znów te skurcze, chyba nawet mocniejsze :/ znów biorę magnez i no spe, póki co twardy brzuch jest cały czas, nieprzyjemne to uczucie. Córcia szaleje, ruchy czuję normalnie. Czy dzwonić do ginki czy po prostu odpoczywać, brać ten magnez i poczekać? Tydzień temu na wizycie było ok.
 
Cześć dziewczyny, u mnie pierwsze skurcze pojawiły się ok 15 tygodnia. Dostałam magnez i po czasie przeszło. Prowadzę aktywny tryb życia, w domu schody więc dużo biegania, do tego 8 letni syn... Teraz jestem w 24 tygodniu i od kilku dni znów te skurcze, chyba nawet mocniejsze :/ znów biorę magnez i no spe, póki co twardy brzuch jest cały czas, nieprzyjemne to uczucie. Córcia szaleje, ruchy czuję normalnie. Czy dzwonić do ginki czy po prostu odpoczywać, brać ten magnez i poczekać? Tydzień temu na wizycie było ok.
A nie przyjmujesz magnezu na stałe ja biorę 3 x dziennie ,
 
A ja dostałam fenoterol:sad: mam nadzieje ze mi pomoże i wyciszy calkiem skurcze. Tak bym chciała jeszcze trochę wytrzymać. 30 tydz to jeszcze za wczesnie:no:
 
reklama
Do góry