reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
6 lat ma. Tak chyba ten macmirror. Ja przy szwie nic nie brałam. Lekarz powiedział ze to nie powoduje infekcji i fakt faktem nie mialam ani w poprzedniej ciazy ani do tej pory.
 
Hej, byłam wczoraj na wizycie u swojej lekarki, szyjka trzyma 15 mm i jest zamknięta, natomiast w trakcie badania małej miałam taki skurcz macicy, ze małej najpierw skoczyło tętno w gore a potem miała deceleracje. Dodatkowo wg niej od ostatniej wizyty za mało przybrała na wadze. Aktualnie 35+4 i wazy 2300. Po badaniu podłączyła mnie pod ktg i było już wszystko Ok. No wiec dzisiaj znowu mam się stawić do szpitala i tam zadecydują czy zostawiają mnie na obserwacje czy puszczają do domu. Mówiąc szczerze jestem już psychicznie zmęczona, bo od ponad miesiąca ciagle cos się dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny
U mnie leci 27 tydzien
Dzis miałam wizytę szyjka bez zmian 2,7 cały czas i tasma trzyma bardzo dobrze.
Malutka wazy jakis kilogram.
Ja przy szwie uzywam 2 razy profilaktycznie macmiror complex 500.... szew tak samo jak pessar to ciało obce... oczywiście mam po oddane regularnie posiewy z pochwy raz na msc i mimo brania macmiror miałam juz bakterie...
naszczescie juz wyleczone :)
Mnie męczą skurcze rownież... ale lekarz mówi ze na usg obraz sie nie zmienia znaczy ze to nie sa groźne skurcze...
no oby mała lezy bardzo nisko i to wszystki poteguje....
 
Hej, byłam wczoraj na wizycie u swojej lekarki, szyjka trzyma 15 mm i jest zamknięta, natomiast w trakcie badania małej miałam taki skurcz macicy, ze małej najpierw skoczyło tętno w gore a potem miała deceleracje. Dodatkowo wg niej od ostatniej wizyty za mało przybrała na wadze. Aktualnie 35+4 i wazy 2300. Po badaniu podłączyła mnie pod ktg i było już wszystko Ok. No wiec dzisiaj znowu mam się stawić do szpitala i tam zadecydują czy zostawiają mnie na obserwacje czy puszczają do domu. Mówiąc szczerze jestem już psychicznie zmęczona, bo od ponad miesiąca ciagle cos się dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki,napisz czy Cię zostawia czy pozwolą do końca w domku
 
cześć dziewczyny
U mnie leci 27 tydzien
Dzis miałam wizytę szyjka bez zmian 2,7 cały czas i tasma trzyma bardzo dobrze.
Malutka wazy jakis kilogram.
Ja przy szwie uzywam 2 razy profilaktycznie macmiror complex 500.... szew tak samo jak pessar to ciało obce... oczywiście mam po oddane regularnie posiewy z pochwy raz na msc i mimo brania macmiror miałam juz bakterie...
naszczescie juz wyleczone :)
Mnie męczą skurcze rownież... ale lekarz mówi ze na usg obraz sie nie zmienia znaczy ze to nie sa groźne skurcze...
no oby mała lezy bardzo nisko i to wszystki poteguje....
Oj ale Wam zazdroszczę już tych tyg
Mam nadzieję że i u mnie jakoś szybko zleci,ja dopiero oszczędzam się od 2,5 tyg a jeszcze chciałabym wytrzymać minimum do 34 czyli całe 14 tyg ....!!!!
 
Trzymam kciuki,napisz czy Cię zostawia czy pozwolą do końca w domku

Wczoraj wieczorem byłam na zapisie ktg, wszystko wyszło prawidłowo. Zapisał się nawet skurcz, ale mała podczas niego miała się w porządku, żadnych skoków tętna. Jesteśmy w domu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry