reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kochana a w domu jesteś? Czy jeszcze w szpitalu? A często odczuwałas te skurcze? Będzie dobrze chyba k.d.30 miała rozwarcie i jest już w ładnym tyg ciąży dobrze pamiętam?
Mi w ciagu tygodnia zrobilo sie wewnetrzne po 2 tygodniach stalo w miejscu a teraz nie.mialam usg robionego tylko na fotelu mnie badal to nie wiem ale za 2 tygodnie zapytam jak sie sprawy maja.

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Mi w ciagu tygodnia zrobilo sie wewnetrzne po 2 tygodniach stalo w miejscu a teraz nie.mialam usg robionego tylko na fotelu mnie badal to nie wiem ale za 2 tygodnie zapytam jak sie sprawy maja.

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
I u Ciebie już 33 tydzień leci !!
Dziewczynki a od którego tygodnia męczą Was te skurcze ?
 
U mnie tak od 24 tyg:oo2: narazie jest spokój ale o wyjściu tez cisza. Leżę i becze. Z jednej strony zaczynam dopiero 27 tydz wiec jeszcze maleństwo i strach ale przeraza mnie wizja lezenia tu w nieskonczonosc:o
 
U mnie tak od 24 tyg:oo2: narazie jest spokój ale o wyjściu tez cisza. Leżę i becze. Z jednej strony zaczynam dopiero 27 tydz wiec jeszcze maleństwo i strach ale przeraza mnie wizja lezenia tu w nieskonczonosc:o
Rozumiem Cię doskonale!! Też jak wylądowałam w pierwszej ciąży w szpitalu to się zaryczalam,chociaż wiedziałam że jestem pod opieką itd..to i tak płakałam ja to ogólnie w ciąży straszna beksa!!boje się tych skurczy,narazie jeszcze nie odczuwam albo sporadycznie ,a masz jakieś globulki na ten pessar ? Bo ja mam co 3 dnia clitrimazolum
 
Coś mi dają na "m" ale nie pamiętam co. Ja to najbardziej tęsknię za córcia. Chciała bym już 32 tydzien:( a tu jeszcze 5 tyg:wściekła/y:
 
reklama
Właśnie miałam pytać o córeczkę ? Ona ma 3 latka ? Mam nadzieje że Cię wypuszcza i poprostu będziesz leżeć w domku !!!!
Ile już jesteś w szpitalu?
 
Do góry