reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Co do pessara to ja raz czuje raz nie. Na poczatku to sie wystraszylam bo ledwo na glugosc pazokcia włożyłam palec ale wszystko w porzadku, dobrze trzyma

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
A powiedz mi czy ty czulas ten pessar? Ja jak wkładam luteine to go czuje. I to tak dość nisko
Kazał mi wytrzymać minimum do 34 a tu tyle tyg jeszcze przede mną ;( ale damy radę :)
Mówił że jak będę wkładać luteline to może będę go czuła,w pierwszej ciąży czułam nieraz wyżej nieraz niżej w zależności jak się ułożył i w jakiej pozycji wkładałam luteline
A mierzą Wan teraz szyjki ? w jakim stanie macie ile cm
I czy robicie co jakiś czas ten wymaz bo się właśnie zastanawiam bo mi nic narazie nie kazał ,a może tak na własną rękę sprawdzić i co ile trzeba powtarzac
 
U mnie to nawet nie wiem jak ta szyjka wygląda ale chyba kiepsko. Teraz to modle się żeby jakichś skurczy nie było. Mi zostało 8 tyg do 34 niby niedużo a jednak:(
 
U mnie to nawet nie wiem jak ta szyjka wygląda ale chyba kiepsko. Teraz to modle się żeby jakichś skurczy nie było. Mi zostało 8 tyg do 34 niby niedużo a jednak:(
Kochana musimy dać radę !!! Mam nadzieję że wszystkie wytrzymamy do jakiegoś bezpieczenego tyg. !
Ale nie masz rozwarcia wzzystws pozamykane ?
 
Mam:( ostatnie skurcze zrobiły mi rozwarcie dokładnie nie wiem jakie jest ale ponoć jest. W ciągu tygodnia mi się zrobiło.
 
Moj lekarz uprzedzal, ze zrobi sie rozwarcie i ze szyjka sie skroci...to normalne przy tej chorobie. Ale to nie oznacza, ze urodzimy przedwczesnie.
 
reklama
Mam:( ostatnie skurcze zrobiły mi rozwarcie dokładnie nie wiem jakie jest ale ponoć jest. W ciągu tygodnia mi się zrobiło.
Kochana a w domu jesteś? Czy jeszcze w szpitalu? A często odczuwałas te skurcze? Będzie dobrze chyba k.d.30 miała rozwarcie i jest już w ładnym tyg ciąży dobrze pamiętam?
 
Do góry