reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny,dzisiaj zaczęłam 37 tydzień,jeszcze może tydzień się uda :)

Wow, No to święto! Gratulacje! Ale ekstra!
Dla mnie niedziela to dzien podwójnie święty teraz, bo w niedziele kończę kolejny tydzień. Na razie 32.

Dzis jakos kiepsko sie czuje. Tak nic konkretnego, jakies rozbicie. Moze kawa i książka pomoże, potem drzemka. Dzis wizyta, moze jakis stres wychodzi. Zabiore torbę do szpitala.
 
reklama
Wczoraj potrzebowałam wyprostować zwoje mózgowe i obejrzałam Zle Mamuśki. O dziewczyny, prawie urodziłam ze śmiechu :) :) :) idealnie przewidywalne, totalnie nieambitne, ciut zbyt przesłodzone. Polecam, teraz w kinie jest druga czesc, ale cóż, nie wyrwę sie.
 
ja też z położną , ale to niczego nie gwarantuje....ja mam jeszcze lekarza prowadzącego ze szpitala...

Mi też mówili lekarze, że to luteina rozwadnia. Nawet mi przed kąpielą po nodze poleciało to się wystraszyłam !
Lienka u mnie AFI bez zmian nawet 21 a było 22 więc oki. Wczoraj się przestraszyłam bo miałam podczas KTG spadek tętna małego.KTg miałam robione na plecach o chyba coś ucisnelo .Daj znać co u Ciebie
 
Dzisiaj wizyta to się dowiem.W sumie to biorę tylko magnez 3 razy dz,witaminy prenatalne 1 raz,żelazo 1 raz dz ,luteine 1 raz i nospe doraznie
No wlasnie o te leki mi chodzi. Mi gin z chwilą wejscia w 37tc kazal odlozyc wlasnie luteine, magnez i doraźną nospę no i zacząc sie ruszac, tylko ze ja mam szyjkę twardą zamkniętą to trochę ck innego z tym chodzeniem w moim a Twoim przypadku. U Ciebie warto chociaz jeszcze ten tydzien wytrzymac.

Daj znac po wizycie
 
Wow, No to święto! Gratulacje! Ale ekstra!
Dla mnie niedziela to dzien podwójnie święty teraz, bo w niedziele kończę kolejny tydzień. Na razie 32. Trzymam kciuki za wizyte :)

Dzis jakos kiepsko sie czuje. Tak nic konkretnego, jakies rozbicie. Moze kawa i książka pomoże, potem drzemka. Dzis wizyta, moze jakis stres wychodzi. Zabiore torbę do szpitala.
 
Ja mam wizytę w środę. Jestem ciekawa ja moja szyjka. Mam nadzieję, że się za bardzo nie skróciła przez te dwa tygodnie. Chociaż wczoraj trochę po sklepach pochodziłam i wieczorem coś mnie tam kuło w okolicach szyjki. I sobie wkręcam, że się skraca...
 
No wlasnie o te leki mi chodzi. Mi gin z chwilą wejscia w 37tc kazal odlozyc wlasnie luteine, magnez i doraźną nospę no i zacząc sie ruszac, tylko ze ja mam szyjkę twardą zamkniętą to trochę ck innego z tym chodzeniem w moim a Twoim przypadku. U Ciebie warto chociaz jeszcze ten tydzien wytrzymac.

Daj znac po wizycie
Dam znać po wizycie.Nastawiam się już,że rozwarcie może być większe,na tym etapie ciąży ma prawo.
 
reklama
Dam znać po wizycie.Nastawiam się już,że rozwarcie może być większe,na tym etapie ciąży ma prawo.
Dziewczyno i tak jestes suuuuper dzielna!!! Naprawdę tylko pozazdrościć samozaparcia. Brawo! :)

2nn39n73c4ugd1g9.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry