reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

no nawet nie wiem!! Na patologii sie tym nie interesowałam...w wykazie na stronie sa tylko pampersy do zabrania...ja biorę wszystko swoje. Zresztą skąd pewność że nas przyjmą tam ;) ja polecam tez zabrać takie płatki kosmetyczne kwadratowe większe myć pupę wodą ciepłą maluchom...te chusteczki sa słabe na początek uczulaja odparzaja...takie mam doswiadczenie po pierwszym :) czapeczki ja mam smerfy ....

Ja rodze z opłacona polozna, wiec zakładam, ze tam i tylko tam :)
Krem i chusteczki do użytku q domu na pewno bede inne, pieluchy to Puffies nietoksyczne. Tylko bardzo chce zminimalizować ilośc rzeczy branych do szpitala. Ciuchy wypięte od razu, ale przecież nie bede czyścić po szpitalu opakowania kremu do pupy. Wiec optymistycznie dwa dni przeżyjemy na papersach i ichniejszym kremie.
Szukałam wczoraj listy wyprawkowej z Żelaznej, ale nie znazlalm. Musze lepiej poszukać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Joko86 a jutro masz wizytę u gina? Jeśli nie to chyba w superpharmie mają właśnie takie testy czy to wody płodowe, albo jak masz sklep chemiczny/laboratoryjny to o papierki wskaźnikowe poproś.
A jak wizyta jutro to spokojnie, lekarz już Cię poprowadzi... Ja czekam do wtorku bo ja znowu schizuję że mam infekcję której nie czuję a na pewno skraca mi szyjkę jeszcze bardziej.... :oo:
 
Joko86 a jutro masz wizytę u gina? Jeśli nie to chyba w superpharmie mają właśnie takie testy czy to wody płodowe, albo jak masz sklep chemiczny/laboratoryjny to o papierki wskaźnikowe poproś.
A jak wizyta jutro to spokojnie, lekarz już Cię poprowadzi... Ja czekam do wtorku bo ja znowu schizuję że mam infekcję której nie czuję a na pewno skraca mi szyjkę jeszcze bardziej.... :oo:
W czwartek mam wizytę!!! Znając mnie to jak zwykle panikuje!!! Jutro kupię inne wkładki bo te są z rossmana takie zwykłe i mnie zdenerwowało to że ta plamka pod nimi na bieliźnie była. Poza tym głównie mi "leci" jak się przekręcam lub wstaje... Muszę się uspokoić bo Mały czuję stres (czytaj głupotę i panikę Mamusi).... Do czwartku to będzie 35 tc
 
Mówcie tak do mnie!!!!!! Bo ja w panice
Ja po luteinie taka wlasnie mam. Wodnista z białymi grudkami. No panic :)
U mnie raz jest tylko biała plamka po luteinie, a raz taka mega wodnista wydzielona. Czasmi wracam do toalety po kilka razy bo mi coś tam mocniej poleci. Ogólnie od jakiegoś czasu, przed braniem luteiny, miałam często uczucie wilgoci. Pytałam lekarza o to i jest to normalne. Zdarzyło mi się nie raz zmieniać bieliznę bo wkładki nie dały rady. Teraz zdarza mi się zmieniać wkładki nawet kilka razy dziennie, ale nie ma reguły, że każdy dzień jest taki sam.
 
U mnie raz jest tylko biała plamka po luteinie, a raz taka mega wodnista wydzielona. Czasmi wracam do toalety po kilka razy bo mi coś tam mocniej poleci. Ogólnie od jakiegoś czasu, przed braniem luteiny, miałam często uczucie wilgoci. Pytałam lekarza o to i jest to normalne. Zdarzyło mi się nie raz zmieniać bieliznę bo wkładki nie dały rady. Teraz zdarza mi się zmieniać wkładki nawet kilka razy dziennie, ale nie ma reguły, że każdy dzień jest taki sam.
No to mnie uspokoiłaś. Mi też lekarka mówiła że to normalne jest
 
reklama
Do góry