reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, a jaki preparat magnezowy stosujecie, wszyscy magne b6 3x2? mi moja ginekolog zaleciła aspargin 2x1 i nie wiem co lepsze

Mi magne b6 stawał w gardle. Teraz biore Magvit b6. Ta sama forma magnezu, tyle samo jonów, a jest w osłonce jelitowej. Niby ma mieć wtedy lepsza wchlanialnosc. I o wiele przyjemniej sie łyka.
 
Ilośc skurczy to temat wybitnie mglisty... 20 niby duzo, ale one moga nie wpływać na szyjke i wtedy sa zupełnie nieszkodliwe. Tez podobno szczupłe dziewczyny czuja o wiele bardziej skurcze, wiec trudno tu o „normę”. Ja miałam jedna noc, ze oka nie zmruzylam i skurcz po skurczy. Po czym okazało sie, ze szyjka nieco sie wydłużyła. A wczesniej sie skurczyła tez po jednym słabym dniu, wiec bądź tu człowieku mądry...
 
@lienka czy na Żelaznej nadal sa pampersy, chusteczki, krem do pupy i cała reszta? Mam przygotowane dla dziecka ubranka i nir wiem, czy jest sens pakować kosmetyki i pampki, jak nie musze... 4 lata temu wszystko było, chyba nawet Octanisept. Az sie dziwiłam, zd tego nie kradną na potęgę...
 
Zależy od pory dnia, w ciągu dnia wkładka jest wilgotna, a wieczorem wydzielina biaława i lepka. :baffled:
Żadnego swędzenia/pieczenia nic.
Czekam do wtorku do wizyty
No ja już schizuje czy to nie wody płodowe... Ale kurde nie jest tego dużo... Tylko te wkładki chyba do niczego... One są też białawe cały czas takie z luteiną... Maly turze się normalnie tj daje czadu....
 
@lienka czy na Żelaznej nadal sa pampersy, chusteczki, krem do pupy i cała reszta? Mam przygotowane dla dziecka ubranka i nir wiem, czy jest sens pakować kosmetyki i pampki, jak nie musze... 4 lata temu wszystko było, chyba nawet Octanisept. Az sie dziwiłam, zd tego nie kradną na potęgę...
Czy Wy pakujecie coś więcej niż jest na wykazie że szpitala
 
reklama
Do góry