reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Witaj
Ja zauważyłam że wszystkie te nasze leki na niewiele się zdają niestety
Co do skurczy to wydaje mi się że sporo, któraś z dziewczyn pisała że nie ma się co martwić jeżeli ilość nie przekracza 10. Ale skoro lekarz mówi że normalne to może i tak jest w Twoim przypadku.
a ja uważam, że jednak na coś sie zdają. :) ....co by było jakbyśmy nie brały...wolę nie sprawdzać
 
Ostatnia edycja:
@lienka czy na Żelaznej nadal sa pampersy, chusteczki, krem do pupy i cała reszta? Mam przygotowane dla dziecka ubranka i nir wiem, czy jest sens pakować kosmetyki i pampki, jak nie musze... 4 lata temu wszystko było, chyba nawet Octanisept. Az sie dziwiłam, zd tego nie kradną na potęgę...
no nawet nie wiem!! Na patologii sie tym nie interesowałam...w wykazie na stronie sa tylko pampersy do zabrania...ja biorę wszystko swoje. Zresztą skąd pewność że nas przyjmą tam ;) ja polecam tez zabrać takie płatki kosmetyczne kwadratowe większe myć pupę wodą ciepłą maluchom...te chusteczki sa słabe na początek uczulaja odparzaja...takie mam doswiadczenie po pierwszym :) czapeczki ja mam smerfy ....
 
Hej dziewczyny!!! Jak dzisiaj!?! Ja spoko twardnien może było że dwa.
Tylko ta wydzielina. Wkładki mam teraz takie cienkie i wczoraj i dziś miałam plamke (mniejsza jak jeden grosz) pod wkładka (jakby nieco przemiekła)...
I już schiz... Ale wkładka nie była jakoś bardzo mokra tylko w tym jednym miejscu... Kurde... Dlaczego to tak!?
Może zadam głupie pytanie, ale jak często w ciągu dnia zmieniasz te wkładki?
 
Cały czas coś wylatuje ale czy to nie po luteinie!?! Te wkładki chyba są już do niczego
Ja używam też takich cienkich, ale od początku ciąży zauważyłam, że ogólnie wydzieliny jest dużo więcej niż przedtem. Natomiast luteinę stosuje od 3 tygodni i też mi ciągle coś wylatuje, czasem miałam wrażenie, że popuściłam, aż leciałam do toalety sprawdzić, a tu kleks z luteiny. Jeśli sie martwisz czy to na pewno tylko śluz to są podobno jakies paski ktore sprawdzają czy to nie wody płodowe- bo ty już w wysokiej ciąży jesteś.
Natomiast pytanie odnosnie czestotliwosci wymiany zadałam, dlatego, że takie cienkie wkładki szybko robią sie wilgotne i w kontakcie ze skórą mogą powodować infekcję, a tego się też mocno boimy więc trzeba je wymieniać bardzo często. Ja kupiłam sobie też chusteczki dla niemowląt i po każdej wizycie w toalecie ich używam i odpukać na razie żadna infekcja mnie nie złapała.
 
Ja używam też takich cienkich, ale od początku ciąży zauważyłam, że ogólnie wydzieliny jest dużo więcej niż przedtem. Natomiast luteinę stosuje od 3 tygodni i też mi ciągle coś wylatuje, czasem miałam wrażenie, że popuściłam, aż leciałam do toalety sprawdzić, a tu kleks z luteiny. Jeśli sie martwisz czy to na pewno tylko śluz to są podobno jakies paski ktore sprawdzają czy to nie wody płodowe- bo ty już w wysokiej ciąży jesteś.
Natomiast pytanie odnosnie czestotliwosci wymiany zadałam, dlatego, że takie cienkie wkładki szybko robią sie wilgotne i w kontakcie ze skórą mogą powodować infekcję, a tego się też mocno boimy więc trzeba je wymieniać bardzo często. Ja kupiłam sobie też chusteczki dla niemowląt i po każdej wizycie w toalecie ich używam i odpukać na razie żadna infekcja mnie nie złapała.
Mi lekarka powiedziała że po luteinie ro leci taka woda. Ale maluch się rusza i więc nie myślę że to coś złego a ta wydzielina jest białawe wodnista... Do czwartku muszę wytrzymać i nie panikować
 
reklama
Mi lekarka powiedziała że po luteinie ro leci taka woda. Ale maluch się rusza i więc nie myślę że to coś złego a ta wydzielina jest białawe wodnista... Do czwartku muszę wytrzymać i nie panikować

U mnie nie jest wodnista, a wlasnie taka jak opisujesz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry