reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dzis now księżyca, moze cos w tym jest? Przy pełni zwykle kiepsko śpię, przy pelni statystycznie rodzi sie wiecej dzieci (u mnie tez sie to potwierdziło - zew natury!). A przy nowiu jest spadek energii życiowej.
Lienka idziesz na IP w poniedziałek? Jak byłam 2 tygodnie temu, to łącznie zeszło sie od 10 do 16, juz mi sie płakałac tam chciało. Mamaginekolog mowila, ze poniedziałki sa najgorsze na izbie, po całym weekendzie (a myślałam wlasnie, ze powinno byc luźniej).
 
Dzis now księżyca, moze cos w tym jest? Przy pełni zwykle kiepsko śpię, przy pelni statystycznie rodzi sie wiecej dzieci (u mnie tez sie to potwierdziło - zew natury!). A przy nowiu jest spadek energii życiowej.
Lienka idziesz na IP w poniedziałek? Jak byłam 2 tygodnie temu, to łącznie zeszło sie od 10 do 16, juz mi sie płakałac tam chciało. Mamaginekolog mowila, ze poniedziałki sa najgorsze na izbie, po całym weekendzie (a myślałam wlasnie, ze powinno byc luźniej).
Tak coś w tym musi być!!! W tv mówili, że dziś możemy (wszyscy) się gorzej czuć. A więc skoro tyle z nas ma dziś gorszy dzień to coś w tym musi być
 
No i ja sie musze dołączyć do gorszego dnia, a u mnie nawet bardzo, twardnienia zdarzały mi sie przez ostatni czas 1-2 razy dziennie, często wcale, a dziś jakaś masakra, co chwile mi brzuch twardnieje :(
 
ja tylko doraźnie scopolan przy wieksztch seriach skurczy. Czekam na Twoje Afi, ja tez w poniedziałek na pomiar jade.
Jak tylko będę miała badania to napiszę jakie mam AFI , mierzyłam brzuch i na razie 92 cm. Więc nie wiem czy poszło do góry czy zmalo . Pewnie w poniedziałek będę mieć badania to coś będę wiedzieć.
 
Dzis now księżyca, moze cos w tym jest? Przy pełni zwykle kiepsko śpię, przy pelni statystycznie rodzi sie wiecej dzieci (u mnie tez sie to potwierdziło - zew natury!). A przy nowiu jest spadek energii życiowej.
Lienka idziesz na IP w poniedziałek? Jak byłam 2 tygodnie temu, to łącznie zeszło sie od 10 do 16, juz mi sie płakałac tam chciało. Mamaginekolog mowila, ze poniedziałki sa najgorsze na izbie, po całym weekendzie (a myślałam wlasnie, ze powinno byc luźniej).
tak, tylko się zgłaszam na IP ale idę innym torem potem na badania w przychodni przyszpitalnej. Bo to kontrolna wizyta po hospitalizacji. Nawet jestem zapisana na konkretną godzinę...a w czwartek dostałam sms z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie :)
 
tak, tylko się zgłaszam na IP ale idę innym torem potem na badania w przychodni przyszpitalnej. Bo to kontrolna wizyta po hospitalizacji. Nawet jestem zapisana na konkretną godzinę...a w czwartek dostałam sms z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie :)
Lienka a jakie leki teraz przyjmujesz? Ja scopolan 3x1 , magnez 3 x 2 , luteina 2 x dziennie.
 
nospa 3x2, magne b6 3x2, luteina 2x1, scopolan doraźnie. Długo Cie trzymają, ja tydzień byłam.
Ja dopiero zaczynam 28 t c pozatym urodziłam już wcześniaka teraz ma 2,5 roku w 26 tc . Więc teraz wolę dmuchać na zimne , a pozatym te skurcze cały czas u mnie są i sami nie wiedzą iż czego , a u Ciebie co mówią na te skurcze lekarze ?
 
reklama
Ja dopiero zaczynam 28 t c pozatym urodziłam już wcześniaka teraz ma 2,5 roku w 26 tc . Więc teraz wolę dmuchać na zimne , a pozatym te skurcze cały czas u mnie są i sami nie wiedzą iż czego , a u Ciebie co mówią na te skurcze lekarze ?
no od 22 tyg mówili, że niedobrze obserwowac bla bla bla po 30 juz mówią, normalne BH, i szczupła jestem, i wielowodzie. Dla mnie nie takie normalne...ja zaczęłam teraz 34 t wiec juz mniej panikuje, ale jeszcze te 4 tyg...miło by było...
Faktycznie Ty tam lepiej leż jeszcze ...bezpieczniej dla Was. Trzymam kciuki!
 
Do góry