reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jestem już po wizycie szyjka skrócona ale dzisiaj jakoś
Ja również mam taką wydzielinę po luteinie.
Co do torby, również wzięłam dzisiaj z sobą na wizytę (wcześniej też miałam skierowanie do szpitala) jednak okazała się być zbyteczna czego i Tobie życzę.
A jak po wizycie jak szyjka? Mi dzisiaj Pan doktor nie mierzył usg tylko przy badaniu na fotelu powiedział że skrocona. Też miałam zabrać ze sobą torbę, ale zapomniałam i torbę i kartę ciazy i wyniki badań. A do szpitala w pon się wybieram.
 
reklama
A i po dzisiejszym badaniu mam plamienia też tak wam się zdarzało? Wiem że tak może być ale już mnie wszystko stresuje.
 
A i po dzisiejszym badaniu mam plamienia też tak wam się zdarzało? Wiem że tak może być ale już mnie wszystko stresuje.

Spokojnie też tak miałam.
U mnie dzisiaj szyjka 2,3 mm, stoi w miejscu od 2 tygodni. Miałam mieć założony pessar, jednak pani doktor stwierdziła, że jest juz zbyt późno na to i jak już tyle czasu leżałam to jeszcze trochę wytrzymam..
 
Spokojnie też tak miałam.
U mnie dzisiaj szyjka 2,3 mm, stoi w miejscu od 2 tygodni. Miałam mieć założony pessar, jednak pani doktor stwierdziła, że jest juz zbyt późno na to i jak już tyle czasu leżałam to jeszcze trochę wytrzymam..
a mi coś się wydawało ze dostałaś skierowanie bo była poniżej 2
 
a mi coś się wydawało ze dostałaś skierowanie bo była poniżej 2

Tak była 2, później 2,26 i teraz 2,3 tak się utrzymuje. Wiesz co miałam 2 posiewy z czego obydwa dodatnie i się to wszystko tak przeciągnęło niestety. Tydzien temu wyszedł ujemny, ale znowu mnie dopadła jakaś infekcja :( ja to mam pecha.
 
Tak była 2, później 2,26 i teraz 2,3 tak się utrzymuje. Wiesz co miałam 2 posiewy z czego obydwa dodatnie i się to wszystko tak przeciągnęło niestety. Tydzien temu wyszedł ujemny, ale znowu mnie dopadła jakaś infekcja :( ja to mam pecha.
A masz jakies objawy infekcji? Pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie?
Pierwsza córkę rodzilam w zielonych wodach i potem narobiło to problemów. Dlatego zastanawiam sie, jakie badania moge porobic przed porodem mniej wiecej, zeby wykluczyć jakies ukryte infekcje.
 
A masz jakies objawy infekcji? Pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie?
Pierwsza córkę rodzilam w zielonych wodach i potem narobiło to problemów. Dlatego zastanawiam sie, jakie badania moge porobic przed porodem mniej wiecej, zeby wykluczyć jakies ukryte infekcje.

Pieczenie, swędzenie od 3 dni. Dostałam dzisiaj na to globulki. Ja również się martwię o te infekcje bo ciągle coś mnie dopada, a nigdy nie miałam z tym problemu. Stosuje profilaktycznie trivagin na uzupełnienie kwasu mlekowego, ale chyba to nic nie daje. Myślę, że posiew powinnaś zrobić zresztą lekarz powinien Ci go zalecic.
 
reklama
Leżysz na 3 czy 2 pietrze? Ja w 2014 przetestowalam i patologie ciąży i intensywna terapie (niestety) i faktycznie standardy maja rewelacyjne. Położne i przytula i pomogą i pociesza, a jedzenie tez niezłe.
Długo bedziesz jeszcze na oddziale?
na 3 pietrze. Jutro mam usg i decyzję co dalej :) może domek :) ..dzis miałam ponad 20 skurczy 32 tydz...polozna mówi ze norma :/
 
Do góry