reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Monikta to my podobnie, ja też 28 tc leci. Byłam wczoraj na wizycie.
Cytuję doktor: no jest dobrze... tak jak było 1.5 cm...
Ja na tym fotelu: ale ostatnio było 2 cm...:o
Doktor: noooo tak 1,5-2 cm... nie ma się co martwić, zamknięta. :nerd:
Takto polegiwałam, ale chyba po tym jej uspokojeniu mnie to się położę plackiem.
Postanowiłam że poczekam do planowanej wizyty 21go a potem się umówię prywatnie na usg i tam poproszę o dokładne sprawdzenie.
 
Fajnie że temat wypłynął ja właśnie się dosyć ostro zastanawiałam gdzie najlepiej rodzić w Warszawie. Dodam że będę jak coś jechać z Błonia więc kawałek drogi jest. Ostatnio na wizycie na Karowej Pani Dr. Powiedziała że nie każdy szpital niestety chce przyjmować kobiety z cukrzycą ciążową i trzeba dobrze się rozeznać. A co myślicie o Karowej?
Ostatnio byłam 8 dni w Orłowskim na Czerniakowskiej, było kilka dziewczyn z cukrzycą ciążową. Warunki niestety w tym szpitalu nie są zbyt komfortowe, ale cały personel jest super ( dodam, że nie mam w tym szpitalu żadnych znajomości, mój lekarz prowadzący też tam nie pracuje). Nigdy nie zostałam odesłany z kwitkiem, kiedy zdawałam pytania. Mają III stopień referencyjności. Poczytaj może warto brać ich pod uwagę.
 
Wczoraj się wam laski pochwaliłam że od piątku nie mam juz tych twardnien prawie... To dzisiaj już mam... Zapeszylam... Poza tym więcej wydzieliny ale to raczej po luteinie... Ach...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
@Monikta to my podobnie, ja też 28 tc leci. Byłam wczoraj na wizycie.
Cytuję doktor: no jest dobrze... tak jak było 1.5 cm...
Ja na tym fotelu: ale ostatnio było 2 cm...:o
Doktor: noooo tak 1,5-2 cm... nie ma się co martwić, zamknięta. :nerd:
Takto polegiwałam, ale chyba po tym jej uspokojeniu mnie to się położę plackiem.
Postanowiłam że poczekam do planowanej wizyty 21go a potem się umówię prywatnie na usg i tam poproszę o dokładne sprawdzenie.
Nie zaproponował Ci krążka?
 
Wczoraj się wam laski pochwaliłam że od piątku nie mam juz tych twardnien prawie... To dzisiaj już mam... Zapeszylam... Poza tym więcej wydzieliny ale to raczej po luteinie... Ach...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Bierzesz nospe i magnez na stałe? Moze ciepły prysznic? U mnie tez raz cisza, raz jazda.
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam pytanie natury technicznej. Jutro mam iść na kontrole do mojej ginekolog- ale nie wiem jeszcze o której godzinie, bo ma mi dać znać jutro rano. Jak z przyjmowaniem luteiny dopochwowo w tym dniu? Czy nie przeszkadza w badaniu?
 
Do góry