reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny na jakim poziomie macie leukocyty? Bardzo Wam się podniosły w ciąży?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja robiłam morfologię w poniedziałek i leukocyty na poziomie 10,89 tys. Gdzieś czytałam że norma w ciąży jest do 15 tys.
 
Mi właśnie wyszedł wynik 11,55,trochę dużo bo dwa tygodnie temu było 9.58. i mam podniesione odrobinkę neutrofile. Już tak miałam, neutrofile dość wysoko i leukocyty koło 13 ale wtedy miałam wirusowe zapalenie oskrzeli a teraz nie mam objawów infekcji. Czekam jeszcze na wyniki crp, TSH i ft4 to zobaczymy co wyjdzie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnes a jak idzie picie wody?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam teraz też w wynikach neutrofile ponad normę. Lekarz nic nie powiedział. Czytałam że w 3 trymestrze to normalne.
Piję cały czas wodę po trochę. Już ponad 2 litry dziś wypite. Jeszcze 1 litr i powinno być ok.
 
Mi właśnie wyszedł wynik 11,55,trochę dużo bo dwa tygodnie temu było 9.58. i mam podniesione odrobinkę neutrofile. Już tak miałam, neutrofile dość wysoko i leukocyty koło 13 ale wtedy miałam wirusowe zapalenie oskrzeli a teraz nie mam objawów infekcji. Czekam jeszcze na wyniki crp, TSH i ft4 to zobaczymy co wyjdzie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam leukocyty 10.09 . Trochę tez wyższe a hematokryt i erytrocyty zaniżone ale nie wiem co to oznacza. Ginekolozka nic nie mówiła .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Crp wyszło małe 1,6 więc to pewnie fizjologiczny wzrost. Jeszcze TSH i Ft4 i jutro wizyta u endokrynologa

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Crp wyszło małe 1,6 więc to pewnie fizjologiczny wzrost. Jeszcze TSH i Ft4 i jutro wizyta u endokrynologa

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mam skierowanie na to badania co Ty . Biorę 3 żelaza dziennie prawie od początku o ciagle dolna granica -11.4. Ale i przed ciąża miałam 12.4 wiec zawsze niskie . Moja mama ma tak samo. Wiec u nas to chyba tak jest ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry