reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Justyna,
Twój suwak pokazuje, ze jutro masz 39 tc. Niezle dociągnęlas:) to naprawdę moze się stać w każdej chwili :) może jutro na dzień matki dostaniesz prezent:)
Aga no właśnie wiem wiem. Póki co nic się nie zapowiada, ale sie okaże jutro. Według mnie 39tydz.jest jutro a według mojego gin w nd.nie wiem jak on to liczy? Dwóch innych gin też wyliczyło mi termin porodu na 02.06. Moja położna jest jutro w ciagu dnia w szpitalu. Mam już jej dyżury podane. Strasznie się cieszę, że tyle wytrzymałam. Może spełni się i u mnie, że pierwszy poród jest po terminie. Wizytę u mojego gin mam w następny pt.ale się zdziwi jak w 2paku przyjdę.
Potwierdzam to co pisała Kathleen ja też nie czuję różnicy po odstawieniu leków. Magne b6 biorę już tylko do nd.
 
reklama
Mnie dzisiaj dalej boli wszystko. Do toalety dojdę tipgopkami jak założę pas uciskowy, ale to jest dramat ogólnie porównując z pierwszą cesarka. Tam po wstaniu ja chodziłam. Zgarbiona ale chodziłam, a teraz jak wstanę to mam mroczki w oczach z bólu... Help

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O. A mi też się dziś śnił poród. Okazało się,że lekarze się pmylili i się wyjaśniło, czemu taką grubą jestem, bo mam jednak trojaczki :-)
To sen był nawet miły. Potem już na jawie dowiedziałam się o kolejnych przerzutach u taty i że już ma skierowanie do opieki hospicyjnej.
 
Cześć dziewczyny,
Tak czytam te posty o nacinaniu o pękaniu o porodach i wszystko mi się przypomina z poprzedniego porodu, rzeczy o których człowiek zapomina widząc całą i zdrową małą istotkę... ech strach mnie odleciał.
Figowa, bardzo mi przykro z powodu Twojego taty...
 
O. A mi też się dziś śnił poród. Okazało się,że lekarze się pmylili i się wyjaśniło, czemu taką grubą jestem, bo mam jednak trojaczki :-)
To sen był nawet miły. Potem już na jawie dowiedziałam się o kolejnych przerzutach u taty i że już ma skierowanie do opieki hospicyjnej.
Figowa strasznie mi przykro z powodu Taty. Wiem co za dramat przechodzisz. Trzeba sie modlic i wierzyc w cud bo one naprawde sie zdarzaja. Chodze w pieszej pielgrzymce pieszej na Jasna Gore i slyszalam o roznych beznadziejnych przypadkach z ktorych ludzie wychodza dzieki modlitwie. Ja wierze bardzo w pomoc Boga. Modl sie z rodzinka swoja w intencji Taty litania loteranska. Ona trwa dligo cos ok.60dni ale efekty sa, uwierz mi. Glowa do gory, wszystko bedzie dobrze ☺
 
Co do znieczulenia... Ja wypelnilam wszystkie formularze dla anestezjologa ale do konca sie wahalam czy chce to znieczulenie. No u jak juz zaczelam chciec to juz bylo za pozno bo rozwarcie 8cm i teraz to juz pani rodzi;-) i obylo sie bez znieczulenia i kolejnym razem tez nie bede chciala znieczulenia.

Czemu się wahałas z tym znieczuleniem? Czy po nim nie można się pionizowac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie w kolejny dzień.

Tak was czytam i chyba bym wolała bez żadnego nacinania... ciesze się, ze akurat przed tym dylematem nie stanę ;)
Na sama myśl o nacinaniu bez znieczulenia robi mi się słabo :szok:

Ja dziś bardzo słabo spałam. Tym razem ze zwykłego szoku, żalu i poczucia niesprawiedliwości...Dziewczyna, z która na początku leżałam w pokoju ma dziś mieć cesarke, sporo przed terminem. Ordynator z żona, oboje mega specjaliści od takich spraw, uprzedzili ją, ze malutka ma bardzo małe szanse na przeżycie. Ma obrzęk całego ciałka i nie wiadomo dlaczego, żadne badania nic nie wykazały. Mam wielka nadzieje, ze jednak zdarzy się cud. Podobno sie zdarzają...
Tyle takich historii juz tu słyszałam i nadal mnie to wbija w ziemie...
Cieszmy się tym co mamy i doceniajmy to.

O rany strasznie mi przykro!! Ale czym ten obrzęk jest spowodowany?

Cuda się zdarzają trzeba się tylko o nie modlić!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O. A mi też się dziś śnił poród. Okazało się,że lekarze się pmylili i się wyjaśniło, czemu taką grubą jestem, bo mam jednak trojaczki :-)
To sen był nawet miły. Potem już na jawie dowiedziałam się o kolejnych przerzutach u taty i że już ma skierowanie do opieki hospicyjnej.

Figowa strasznie mi przykro z powodu Taty :(
Jak pisałam wyżej cuda się zdarzają! W niedziele o godz 17.30 jest msza o uzdrowienie, transmisja jest online na you tube a intencje można napisać poniżej
Naprawdę cuda się na tej mszy zdarzają; im więcej osób się modli w intencji tym lepiej. Może Twój tata mógłby oglądać tez jakos ta msze?

Link do: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym - Napisz intencję na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie

Figowa teraz przede wszystkim modlitwa!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Figowa,
Przykro mi, ze u twojego taty taka sytuacja jest. Wiem, ze ciężko się z czymś takim pogodzić. I trzeba mieć nadzieje na poprawę ale tez po prostu dobrze wykorzystać ten czas, który wam został.
 
reklama
Kathleen
Wlasnie lekarze nie wiedza skąd jest ten obrzęk. Zrobili wszystkie badania i są ok. Żadnych wad genetycznych, infekcji. Może okaże się jak już ją wyjmą.
 
Do góry