reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam wynik na razie tylko crp. Z 5,65 w piątek podniosło się do 11,69

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana zażyj antybiotyk, nie ma co czekać. Jeszcze zapalenia płuc dostaniesz tym bardziej że crp rośnie
Wezmę pierwszą dawkę wieczorem, żeby odpowiednio godziny ustalić. Teoretycznie crp nadal wskazuje na wirusowke. Jak będą wyniki morfologii skontaktuje się jeszcze z ginekologiem. Ale infekcja nie mija więc chyba nie ma na co czekać.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Morfologia praktycznie bez zmian w porównaniu do piątku. Napisałam do lekarza prowadzącego zobaczymy co odpisze. Mnie martwi to, że kaszel nie mija a rano odkrztuszam wydzielinę jak dla mnie bakteryjną bo w kolorze zieleni.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agulaa1. I jak wstałas wkoncu? Ja dalej nie mogę wstać. Tylko mogę się podnieść zgarbiona ale kroku nie mogę zrobić wogole, bo czuję jakby mi ktoś rozrywal te wszystkie rany. Na dodatek wypieli mi cewnik i boję się że nie dam rady dojść do toalety, nie ma opcji. Mój Jaś już je od dzisiaj z buteleczki bo ma odruch ssania. Mierzy 49 cm jednak. Wysyłam Wam jego zdjecie
1495632766-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga. Miałam blokadę w kręgosłup, że nie czułam nic od połowy ciała. Każą wstać po 12 godzinach. Podawali morfine, paracetamol i katanol, z czego tylko morfina cokolwiek pomaga. Ogólnie boli mnie wszystko bardzo mocno i mogę wziąć tylko apap w tabletkach a ja się ogólnie źle czuje i kręci mi się w glowie

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agulaa1. I jak wstałas wkoncu? Ja dalej nie mogę wstać. Tylko mogę się podnieść zgarbiona ale kroku nie mogę zrobić wogole, bo czuję jakby mi ktoś rozrywal te wszystkie rany. Na dodatek wypieli mi cewnik i boję się że nie dam rady dojść do toalety, nie ma opcji. Mój Jaś już je od dzisiaj z buteleczki bo ma odruch ssania. Mierzy 49 cm jednak. Wysyłam Wam jego zdjecie
1495632766-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochany cukiereczek! Czekam juz na swojego. Silny chlopczyk, wszystko szybko sie poprawia. Jiech tak dalej bedzie a jutro juz do piersi dostawisz ☺
 
Marcysia,
Jaś jest przesłodki :) i wyglada na dużego, wcale nie jak wcześniak:)
Wiesz, twoja macica dużo przeszła w tej ciazy wiec pewnie potrzebuje więcej czasu na regenerację.
A ile trwała operacja? I dlaczego tak nagle w nocy?
 
reklama
Operacja trwała długo. Do 12 w nocy czyli 2 godziny. Najpierw oddzielal macice od pęcherza i innych organów, jak wyjął dzidzie to miał problem z szyciem. Odsunął daleko pęcherz i moje tkanki ponoć puszczaly szew bo tak osłabiona była macica. Męczył się i męczył ale udało się zachować macice

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry