reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wiecie co, jakos po głowie teraz chodzi mi kathleen. Rzadko się ostatnio odzywała ale po newsach poniedziałkowych aż jestem ciekawa jak się sytuacja rozwinęła/ ja

xnw4krnt83prf1c3.png

Przepraszam ze się mało odzywam ale noce mam super ciężkie, śpię po 2h do tego ten stały zapis ktg i ten dźwięk, i co chwile parcie na pęcherz

Właśnie jestem po badaniu i spontanicznie zdecydowano o wyjęciu pessara, miał być w niedziele / poniedziałek ale jest już bez niego - co za ból masakra.... a to przecież pikus w porównaniu do porodu ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kathleen,
Mnie tez nawala spojenie łonowe i pachwiny, głównie prawa. A jak mam skurcz to aż mnie zatyka z bólu. To jest jakiś dramat. Chodzić nie mogę, przekręcić się nie nogę na łóżku, jak chce usiąść to mam wrażenie, ze zaraz pęknę po prostu.

Dziś na obchodzie zgłosiłam bol brzucha i większe odcwczoraj skurcze. A pan doktor mi ponownie powiedział, ze statystycznie macica pęka rzadko i mam zgłaszać jak bol brzucha będzie nie do wytrzymania lub jak zacznę rodzic. Czyli jego zdaniem warty uwagi będzie dopiero moment jak mi macica pęknie lub początek porodu... masakra jakaś. Ciekawe czy u swojej żony tez by czekał na dramat zamiast zadzialac wcześniej ...ten człowiek jest dziwny naprawdę, wczoraj prawie wszystkim kobietom sugerował, ze powinny być wypisane, mi tez:) jestem tu tylko dlatego, ze gdyby cos mi się jednak po wypisaniu stało to na nim ciążyłaby odpowiedzialność prawna. Tak mi z uśmiechem powiedział.
Nie rozumiem co mu się stało bo wcześniej zachowywał się inaczej i to on mi powiedział, ze mnie nie wypisza już do konca bo jest ryzyko pęknięcia macicy i ogólnie sytuacja jest groźna. I wszyscy lekarze mi to codziennie powtarzali aż nagle on wczoraj dostał jakiegoś amoku i chcial cały oddział wypisać ;)
Ciekawe co mi powie jutro;)

No to z tym spojeniem łonowym mamy dokładnie to samo...

Jak ja czytam co Ty piszesz co sie u Was w szpitalu dzieje i podejście lekarzy to jestem w szoku .... dosłownie dwa różne światy ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcysia gratuluję synek duży da sobie radę:) dobrze że byłaś w szpitalu to szybko zareagowali i wszystko będzie dobrze.teraz oboje nabieranie sił!
Jouliettka nieleczona choroba może być gorsza niż antybiotyk:/ przy zmianach w oskrzelach pewnie kaszlesz a to może nasilić skurcze więc myślę że antybiotyk to będzie mniejsze zło.zwlaszcza ze samo raczej nie przejdzie:/ Wiele dziewczyn bierze antybiotyki w ciąży, lekarz na pewno dał taki który nie zaszkodzi dzidzi. A mąż rzeczywiście podpadł ale tak to już bywa.
Kathleen ciekawe jak szybko rozwinie się u Ciebie bez pessara. Moze zobaczyli że masz skurcze i bez infekcji to dobry moment żeby urodzic. Odpoczywaj i zbieraj siły na poród!
 
Przepraszam ze się mało odzywam ale noce mam super ciężkie, śpię po 2h do tego ten stały zapis ktg i ten dźwięk, i co chwile parcie na pęcherz

Właśnie jestem po badaniu i spontanicznie zdecydowano o wyjęciu pessara, miał być w niedziele / poniedziałek ale jest już bez niego - co za ból masakra.... a to przecież pikus w porównaniu do porodu ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przepraszaj..... To nie były pretensje [emoji3]. Hmmmm z tym wyjeciem pessara to mnie troche nastraszylas bo mnie to czeka za 3 tyg [emoji6]. Ja zapewne tez bym malo spala....

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Marcysia,
a dają ci środki przeciwbólowe? Ile godzin minęło od cc, może za wcześniej jeszcze jest na wstawanie ?

Operacja była w znieczuleniu zewnatrxoponiwym czy w narkozie?
 
reklama
Marcysia kochanie gratulacje. Bedzie wszystko dobrze! A z tym wstawaniem po cc to dla.mnie osobiście to byla katorga, bolało mocno. A dostawałam przez 20 h pompe najpierw z morfina, a potem jakimś tam innym lekiem p/bolowym. I wszyscy mówili wstań i wyprostuj sie, to będzie pozniejnlatwiej, a ja mialam ochotę ich pozabijać wszystkich!
Dziewczyny mnie dla odmiany dopadło zapalenie ucha środkowego, bol nie do zniesienia, dzis ide po południu do lek. Dobrze, ze nie karmie, bo bez antybiotyku sie nie obędzie, ja z uszami od zawsze mam problemy :(
Tymus pierwsza dobe na bebilon pepti. Je raczej ze smakiem na szczęście,mniej sie prezy i zasnął nawet sam w lozeczku po jedzeniu. Mam nadzieje, ze w końcu trafiliśmy i diagnoza będzie trafna i ze to nie jest tylko chwilowa poprawa. Serce mi pekalo jak on sie tak męczył, a jednocześnie trafiłam cierpliwość. I mialam przez to wyrzuty sumienia, takie bledne kolo.
Kathleen dzięki za wskazówki. Ja prawdopodobnie tez w dzieciństwie mialam niestwoerdzona skazę, tak twierdzi mama. Tez mialam odwieczne problemy z jelitami, wymioty takie chlustajace, azs, poktzywki, bable na plecach i inne historie...z reszta teraz mam stwierdzona nietolerancje białka mleka krowiego. Jak jem w malutkichnilosciach jest ok, jal przesadze, to straszny bol brzucha mam.
 
Do góry