reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ginekolog stwierdził, że to nie infekcja bakteryjna, zalecił leki wziewne np. sterydy. Przyznam, że nie wiem co robić. Jechać dziś jeszcze raz do lekarza, teraz przyjmuje inny, niech też osłucha i zobaczy wyniki badań i przepisze leki wziewne czy brać antybiotyk?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcysia gratuluję synek duży da sobie radę:) dobrze że byłaś w szpitalu to szybko zareagowali i wszystko będzie dobrze.teraz oboje nabieranie sił!
Jouliettka nieleczona choroba może być gorsza niż antybiotyk:/ przy zmianach w oskrzelach pewnie kaszlesz a to może nasilić skurcze więc myślę że antybiotyk to będzie mniejsze zło.zwlaszcza ze samo raczej nie przejdzie:/ Wiele dziewczyn bierze antybiotyki w ciąży, lekarz na pewno dał taki który nie zaszkodzi dzidzi. A mąż rzeczywiście podpadł ale tak to już bywa.
Kathleen ciekawe jak szybko rozwinie się u Ciebie bez pessara. Moze zobaczyli że masz skurcze i bez infekcji to dobry moment żeby urodzic. Odpoczywaj i zbieraj siły na poród!


Ja wzięłam 13 antybiotyków ... dziewczyny maja racje nieleczone będzie jeszcze gorsze może przejść w zapalenie płuc lub tez ASTMĘ!!!

Dla bezpieczeństwa skontaktuj się z drugim lekarzem.

Szczerze to teraz trochę się boje i żałuje ze pessar zdjęty; miał być w poniedziałek, nie wiem czy sama nie wymusiłam mówiąc ze skoro leżę to zdjąć możemy, później przyszła położna i mi mówi ze u mnie może pójść szybko ijak się teraz urodzi to będzie wcześniak z 36tc ze najlepiej to do 38tc. Poczekać nie wiem chyba będę do poniedzialku leżała plackiem ... żeby był ten 37tc ... i tak o to się zdenerwowałam a temperaturę mam 34,7 stopnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agulaa1. I jak wstałas wkoncu? Ja dalej nie mogę wstać. Tylko mogę się podnieść zgarbiona ale kroku nie mogę zrobić wogole, bo czuję jakby mi ktoś rozrywal te wszystkie rany. Na dodatek wypieli mi cewnik i boję się że nie dam rady dojść do toalety, nie ma opcji. Mój Jaś już je od dzisiaj z buteleczki bo ma odruch ssania. Mierzy 49 cm jednak. Wysyłam Wam jego zdjecie
1495632766-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Małe cudo. Bądź silny Jasiek abyś szybko był z mamusią i żeby już się nie martwiła.

Marcysia będzie lepiej, na to potrzeba czasu. Zalecają wstawać aby nie doszło do zakrzepicy.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcysia,
Przeraziłam się po tym twoim opisie :szok:
A ty bylas cały czas świadoma czy dali ci jakiegoś głupiego Jasia?
Lekarz był tylko jeden?
cale szczęście, ze się udało to wszystko zszyć, ja się nie dziwie, ze cie boli, z tego co napisalas to nie był łatwy zabieg i dużo ran masz teraz w środku.
Odpoczywaj i nie łaź za dużo :)
 
Ja wzięłam 13 antybiotyków ... dziewczyny maja racje nieleczone będzie jeszcze gorsze może przejść w zapalenie płuc lub tez ASTMĘ!!!

Dla bezpieczeństwa skontaktuj się z drugim lekarzem.

Szczerze to teraz trochę się boje i żałuje ze pessar zdjęty; miał być w poniedziałek, nie wiem czy sama nie wymusiłam mówiąc ze skoro leżę to zdjąć możemy, później przyszła położna i mi mówi ze u mnie może pójść szybko ijak się teraz urodzi to będzie wcześniak z 36tc ze najlepiej to do 38tc. Poczekać nie wiem chyba będę do poniedzialku leżała plackiem ... żeby był ten 37tc ... i tak o to się zdenerwowałam a temperaturę mam 34,7 stopnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie pojadę do jeszcze jednego lekarza dzisiaj z wynikami krwi i zobaczymy co on powie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To musiałaś być niezle przerażona słuchając ich rozmów :)
No ale super, ze masz już to za sobą :)
Ja na sama myśl o tym jestem ciężko przerażona.
A młodemu co się z tętnem działo? Wysokie miał czy niskie?
 
reklama
Do góry