reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny A Mnie od początku ciąży doskwiera ból zęba, oczywiście dentysta stwierdził po zdjęciu zrobionym miesiąc przed ciąża, że ząb jest zdrowy. Od wczoraj zaczęły boleć mnie wszystkie sąsiednie, gdy ssie tantum verde ból mija. Ginekolog mówi poczekać, W sumie co mi dentysta zrobi gdy ciąża zagrożona I ciągle brzuch twardy ze szwem. pewnie odeśle
 
Jazka,
W ciazy normalnie leczy się zęby. Robi się tez znieczulenie, tylko bez adrenaliny.
W pierwszej ciazy - zagrożonej, tez mnie bolał ząb, trochę zwlekałam zanim poszłam i skończyło się na leczeniu kanałowym, które nie pomogło i niestety trzeba było finalnie ten ząb usunąć. Teraz w drugiej ciazy, bardzo mocno zagrożonej, wypadła mi plomba i od razu poszłam, rozborowala mi cały ząb, założyła nowa plombę i jest ok.
Nie olewaj bólu zęba bo to na pewno nie jest normalne i może być potem gorzej.
 
Hej dziewczyny Jakie piękne dzieciątko ! Marzy mi się żeby moja była taka ze mną cała i zdrowa. Ja z tym twardym brzuchem leżę w domu Wpycham luteinę i łykam.asmag Dziś mija tydz odkąd wyszłam ze szpitala ale nie wiem czy znów dzisiaj nie pojadę :/ wczoraj kontaktowalam się z lekarzem to tylko napisał żeby się nie martwić Dziś też stuka 22tydz Ale brzuch znów bania Najgorzej jak chodzę bo wtedy mam takie okropne uczucie ciężkości w podbrzuchu Co to jest ?????!!!! :( do tego ciągłe podskoki i ruchy w dole
 
Jazka,
W ciazy normalnie leczy się zęby. Robi się tez znieczulenie, tylko bez adrenaliny.
W pierwszej ciazy - zagrożonej, tez mnie bolał ząb, trochę zwlekałam zanim poszłam i skończyło się na leczeniu kanałowym, które nie pomogło i niestety trzeba było finalnie ten ząb usunąć. Teraz w drugiej ciazy, bardzo mocno zagrożonej, wypadła mi plomba i od razu poszłam, rozborowala mi cały ząb, założyła nowa plombę i jest ok.
Nie olewaj bólu zęba bo to na pewno nie jest normalne i może być potem gorzej.
Aga tylko ja tym zębem normalnie mogę gryźć. No nic jutro zadzwonię
 
Kathleen,
podejrzewają pępowinę przez to dziwne tętno dziecka tak?

Jest to jedno z podejrzeń ze może być owinięty pępowina - jak leżę na lewym boku wyglada ze zapisy są trochę lepsze, tętno jest po prostu stałe nie zmienia mu się w ogole. Rusza się oddycha tylko tętno nie zmienia się.

W czwartek lub piątek mam mieć USG zrobione Wiec zobaczymy czy to prawidłowe podejrzenie.
 
Hej :) ja od niedzieli jestem z mala Agatka w domu :) przyzwyczajamy sie do siebie. Pierwsza noc byla trudna. Karmie mala piersia i najgorszy byl kryzys w poniedzialek, bo mialam nawal mleczny, ale dalam rade ;) wspomoglam sie troszke laktatorem. Mala jest malym glodomorem dlatego z dnia na dzien jest coraz lepiej. Bola mnie piersi jeszcze i robie sobie po karmieniach oklady zimna pielucha. Pomaga to troche. To normalne uczucie, ze piersi tak z gory bola? Takie mam napiecie tam i czuje jakby pokarm naplywal z gory na dol.

Poza tym ciesze sie, ze porod juz za mna. Od razu pozegnalam sie ze zgaga i nie mam problemu z oddychaniem jak spie :) no i w koncu moge sie normalnie ruszac ;) boli mnie jeszcze krocze po tym nacieciu i musze uwazac jak wstaje i siadam.

A tak mala wyglada w domku :D
1493800115-aaaaaa.jpeg
1493800126-aaaaaa.jpeg

Jaki słodziak, żywa lalka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jest to jedno z podejrzeń ze może być owinięty pępowina - jak leżę na lewym boku wyglada ze zapisy są trochę lepsze, tętno jest po prostu stałe nie zmienia mu się w ogole. Rusza się oddycha tylko tętno nie zmienia się.

W czwartek lub piątek mam mieć USG zrobione Wiec zobaczymy czy to prawidłowe podejrzenie.
Wychodzi na to, że musisz uzbroić się w cierpliwość.
Nie martw się na zapas.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry