reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jazka. Kolezanka z pokoju w szpitalu właśnie ma taki problem że od początku ciazy zaczęły ja boleć zeby. To jedna z dolegliwości ciążowych. Może zadzwoń do dentysty zapytaj czy da się coś zrobić czy lepiej zostawić leczenie po porodzie :) ale głowa do góry, nie jedna mamusia ma ten problem
 
reklama
Wychodzi na to, że musisz uzbroić się w cierpliwość.
Nie martw się na zapas.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Już się nie denerwuje minęło mi nie czytam Google teraz. Grunt ze rusza się i oddycha. :)

Teraz tylko na lewym boku leżeć muszę to jest wyzwanie bo ja lubie na prawym ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Kolezanki, dzis w nocy kilka razy wstawalam do wc a obudzilismy sie o godz.9.33-niezle pospalismy. Juz sie wystraszylam ze maly sie nie odzywa, ale na szczescie juz wstal. Dzis pogoda mega srednia, slonka brak :-(

Justyna maj2017 cudenko ta Twoja Agatka. Przesliczna istotka ☺ moze sprobuj przed karmieniem lub odciaganiem lekko pomasowac piers od gory zeby ja rozgrzac-podobno dziala.

Jazka ja miesiac przed ciaza bylam u dentysty i bylo ok. Mimo tego ze nie wymiotowalam ani razu dostalam ok.3-4miesiaca takiego bolu zeba leczonego wczesniej ze wyladowalam u dentysty. Okazalo sie kanalowe leczenie i kupe wizyt. Raz mialam znieczulenie robione. Lepiej idz do dentysty zebys nie daj Bog zapalenia okostnej nie dostala!
 
Już się nie denerwuje minęło mi nie czytam Google teraz. Grunt ze rusza się i oddycha. :)

Teraz tylko na lewym boku leżeć muszę to jest wyzwanie bo ja lubie na prawym ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale wiesz, że leżenie ciągle na tym samym boku często skutkuje asymetria ułożeniową u dzieciaczka.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale wiesz, że leżenie ciągle na tym samym boku często skutkuje asymetria ułożeniową u dzieciaczka.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem właśnie dlatego leżałam w różnych pozycjach, zreszta mój mały tak się kręci jak zegar z położenia glowkowego na moednicowe później jeszcze strony zmienia ;) sala gimnastyczna normalnie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna, mała jest super, jak lalka :):):)
Aż ciężko uwierzyć, ze dopiero co z brzucha wyszła ...
A śpi ładnie, kolek nie ma?
Dziewczyny dziekuje za te pochwaly ;) no malutka wcale nie byla taka malutka i sama sie dziwie jak sie w brzuchu zmiescila, bo wszyscy mi mowili, ze nie wygladam na 9 miesiac :)

Mala spi ladnie po karmieniach. Zdarza sie jej, ze cos poplakuje i sie prezy i krzywi to wtedy chyba ja brzuszek boli. Ale kolysanie pomaga i tez puszczamy jej bialy szum :)
 
reklama
Do góry