reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie wiem co robić kurcze... Od wczoraj popołudniu mam plamienia. Myślałam że przejdzie ale niestety nadal są. Boję się że jak pojadę na IP to mnie zostawia a nie mam opcji żeby zostać [emoji20]
 
reklama
Nie wiem co robić kurcze... Od wczoraj popołudniu mam plamienia. Myślałam że przejdzie ale niestety nadal są. Boję się że jak pojadę na IP to mnie zostawia a nie mam opcji żeby zostać [emoji20]
Jedz bo plamienie moze oznaczac ze cos sie zlego dzieje. Tego bym nie bagatelizowała. Nawet jakby mieli cie bez potrzeby zostawic.
 
Nie zapomne jak lekarz mi powiedział jak mi szyjka leciala , ze on proponuje szpital . A ja ale panie doktorze wolala bym nie , synek w domu nie mam co z nim zrobic. Lekarz spojrzał na mnie i mnie opierdzielił ale tak fajnie, mobilizująco i mial racje. Powiedzial to w takim razie po co decydowała sie pani na drugie dziecko ? To w brzuchu jest mniej wazne ? To w domu jest zdrowe i ma sie dobrze a jak pani teraz urodzi to dziecko nie przezyje ... od tamtego tekstu sama mu mowie chce do szpitala.
 
Inis,
ja jeździłam z dużymi plamieniami na IP i w pierwszej ciazy i teraz tez. W tej ciazy to byłam z 5 razy. Nigdy mnie nie zostawili w szpitalu. Zawsze tylko badają.
Lepiej pojedź, przyczyn może być wiele i trzeba sprawdzić.
Moja kolezanka tez sie tak kiedys bala jechac, nawet moze ja jej niepotrzebnie mowilam,zeby sie przygotowala,ze moga ja zostawic w szpitalu, a miala juz dwojke malych, rok po roku w domu, to mniejsze jeszcze chyba na piersi. No ale zbadali, uspokoili, cos jej chyba zapisali i do domu.
Takze Inis, wierzymy,ze bedzie dobrze. Przyczyn moze byc wiele. Zarowno takie blahe jak i zagrazajace zyciu was obojga.
Motywujemy i czekamy na wiesci.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry