reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tez tylko takie grubsze rozki widziałam. Ze spiworkow trzeba by bylo moze cos popatrzec albo jak Aga pisze z otulaczy. Ja mam rozek taki normalny ale w sumie teraz tak ta pogoda szaleje ze nie wiadomo czy latem bedzie lato, bo wiosna mamy zime:p lepiej byc przygotowanym na kazda ewentualnosc.
 
reklama
Dziewczynki. Chciałam Was zapytać, co mam spakować do torby do szpitala na to podanie sterydów. Ubraniowo co wziąć? Czy jakieś dresy czy koszule i szlafrok? Ja nie wiem jak to ma wyglądać :)
To zależy w czym się będziesz czuła dobrze. Zastrzyki co 24 h w pupę ale na pewno będą badać co jakiś czas tętno i zrobią Ci ktg i pewnie usg. Ja byłam na 7 osobowej sali i na wieczór ubierałam koszulę nocną a w dzień miałam takie luźne spodnie desowe i koszulkę z krótkim rękawkiem. Bo często wstawalam do WC albo pogadać przez telefon na korytarz i wolałam tyłkiem nie świecić. Ale były dziewczyny co spędzał całe dnie w piżamach i tez było ok.
 
Ja dobilam do wagi z przed ciąży dopiero.
Dziewczyny czy wy tez czujecie czasem jakby kłucie w okolicach szyjki przy ruchach? Jak ja nie lubię tego uczucia :/
Ja czasami tak czuję ale częściej po prostu taki ból jakby mnie ktoś ściskał. Teraz juz mniej ale wcześniej pamiętam ze to było bardzo nieprzyjemne.
 
Dzien dobry Kochane, jestem wykonczona po tej nocy. Budzilam sie 4 razy choc do wc poszlam raz. Glupoty mi sie snily i kolano bardzo mnie juz wczoraj bolalo wiec spac nie moglam. Przez tydzien przytylam 0.7kg to nie ma tragedii :)
Szykuje sie juz na wizyte i sie boje. 3majcie kciuki prosze zeby dl trzymala i moze szyjka niech cos stwardnieje-bylobuly dobrze. Odezwe sie po. Milego poranka bo slonko swieci ;)
 
Hej Dziewczyny. Ja mialam wieczor i noc okropna :(. Duzo stresu niestety. Wczoraj zmarl moj sasiad, a moj maz i tata jeszcze go próbowali reanimowac, ale niestety bylo za pozno :( okropna historia. Oczywiscie cisnienie mi podskoczylo i nie spalismy oboje przez wiekszosc nocy. A wczesniej jeszcze mialam dziwne bole w krzyzu i myslalam, ze juz rodze, bo stres dla mnie to byl ogromy.

Dzisiaj jak Justyna mam wizyte :) jestem ciekawa ile mala urosla i czy widac jakies objawy nadchodzacego porodu.
 
Jejku jestem taka nie wyspana [emoji23] nie dosc ze budze sie sto razy na siku w nocy to co wstane to mały sie budzi i harce zaczyna i po spaniu. Dzisiaj od 4 nie spie bo dał takiego czadu . Za to widze ze teraz odsypia bo jego pora. Jeszcze kawe wypilam a on dalej nic. Zmachał sie chyba w nocy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Justyny, ja tez czekam na wiesci, co u Was po wizytach. Ja tez mam na imie Justyna, ale wizyta dopiero za tydzien w piatek. Przynamniej dzis juz 25+1 tc :-)
Nie moge sie doczekac, co mi powie lekarz, tzn. jak ta szyjka, czy jest ok i moge funkcjonowac tak jak teraz,czy trzeba zwolnic jeszcze bardziej.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry