reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie przykrywanie będzie w zależności od pogody. Szczegolnie ze mam 2 komplety kolderek. Kocyki becik itp mam po synu. Kilka sztuk ubran od znajomej ale i tak kupię bo nie wytrzymam [emoji3]. Aga ja planowałam z mężem 2je tylko odwlekalismy z powodu leżącej pierwszej ciąży.....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mialam luteine ale musialam odstawic moj organizm źle tolerowal. Doktorka nic mi nie mowila czy twarda czy miekka jedynie podawala dlugosci i ze jest zamknięta. Mam nadzieje ze do czwartku nic sie nie bedzie dzialo chociaz boli mnie brzuch i schizuje ;/
Boleć może od nerwów. Weź nospe i jak bole będą nadal dokuczliwe, nie będą przechodzic to proponuję jechac do szpitala. Chyba że masz kontakt ze swoja ginekolog i możesz do niej zadzwonić

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze, po tej wyprawie na badania teraz mi brzuch szaleje. I spać mi się chce, ta pogoda mnie dobija normalnie.
A mloda w brzuchu szaleje, dziś to mam takie dziwne uczucie jakby ona była tuż pod sama skóra ...i wciska mi cos, pewnie nogę, w jakiś organ, który boli... obstawiam żołądek
 
Kindziorek, dla mnie to była trauma straszna ta ciąża i ja byłam w 100% pewna, ze nigdy więcej :) ale jak widac los zadecydował inaczej... i dobrze :) a po urodzeniu młodej to już z czystym sumieniem i z wielka ulga zakończę rozmnażanie:):):)
 
Kindziorek, dla mnie to była trauma straszna ta ciąża i ja byłam w 100% pewna, ze nigdy więcej :) ale jak widac los zadecydował inaczej... i dobrze :) a po urodzeniu młodej to już z czystym sumieniem i z wielka ulga zakończę rozmnażanie:):):)
Aga czasami tak się układa, że wiele rzeczy dzieje poza naszymi planami. Ja tak sobie myślę, że jak pierworodny zdecyduje sie na szkołę średnią w Warszawie i będzie chciał zamieszkać z dziadkami (ja z Wawy) by nie dojeżdżać samym pociagiem z godzinę to wtedy będzie takie drugie na początku podstawówki i nie zostaniemy sami.....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kindziorek, tez tak sobie wlasnie mysle, ze taka różnica wieku ma tez swoje plusy :) po pierwsze to starsze już odchowane i nie potrzebuje tyle uwagi co maluch, a po drugie jeszcze chwilka i to starsze stanie się nastolatkiem i zacznie nas zupełnie mieć gdzies, ważniejsi będą koledzy itd. Taka prawda. A wtedy młoda będzie jeszcze mała wiec nie będzie takiego szoku :)
 
Ja na poczatek planuje mala klasc spac w rozku, mam tez spiworek od 0-6 miesiecy i kolderki jakies :)

Dziewczyny a jak przykrywac dziecko kolderka? Tak jak dorosly sie przykrywa, czy zawija sie pod materac, albo dziecko nia otula?
Ja w tej kwestii to zielona jestem :D
 
reklama
Ja tez mysle o Kathleen-chyba urodzila.
Dziewczyny nie wiem co w meza wstapilo, ale babka piaskowa juz sie piecze, ale pachnie az zglodnialam. Niedlugo bedzie robil 2. Moze przemyslal swoje zachowanie ostatnio. Lody smietankowe na swieta mam juz kupione.
Ja mam tylko spiworek, kocyki, wlasnie sie nad kolderka zastawiam. Moze byc za cieplo.
 
Do góry