reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kochana Agulaa1, piękny synus. Maly książę. Jeszxze raz wszystkiego najlepszego dla Was. Kochana ból minie, jeszxze ze dwa dni i będzie znosnie. Na święta pewnie do domku pojedziecie. A tak BTW to ja mojego pierworodnego urodzilam 6 kwietnia :)
Jak ja się cieszę że Twoje szczęście jest już z Tobą :)
Duzo miłości dla Was!!
 
reklama
Agula, super chłopak:) ale to niesamowite, ze jeszcze wczoraj siedział w twoim brzuchu:)
Mój w szpitalu w ogole nie ryczał, wszyscy mi zazdrościli. Koncerty orozpoczął w domu:)
Na pewno słabo się czujesz u wszystko cie boli, pamietam dokładnie ten stan. Każdego dnia będzie lepiej:) Dziś pewnie dali ci do jedzenia kleik i sucharki, siły ci wrócą jak zaczniesz normalnie jeść;) Trzymaj się i odpoczywaj póki młody dużo śpi :)
 
Ostatnia edycja:
Agulaa1 najszczersze gratulacje dla Was, duzo zdrowka, spokoju! Cudenko piekne! Rodzilas w 38tyg.i prawie 4kg super. Wszystkiego najlepszego dla Was. Swieta w domku beda-super!
 
Jak się czyta naszą weterankę (bez obrazy Aga;-) i widzi takie zdjęcia to aż serce rośnie. Obysmy wszystkie zakończyły wpisy w tym temacie happy endem;-)
Marysiu propo tego pudelka na chusteczki nawilżające to ja do szpitala kupie specjalnie jakieś male opakowanie bo chyba 20szt jest najmniej i mniej miejsca w torbie. Tak sobie myślę ze na koniec kwietnia to trzeba juz torbe pakowac...
 
Jak się czyta naszą weterankę (bez obrazy Aga;-) i widzi takie zdjęcia to aż serce rośnie. Obysmy wszystkie zakończyły wpisy w tym temacie happy endem;-)
Marysiu propo tego pudelka na chusteczki nawilżające to ja do szpitala kupie specjalnie jakieś male opakowanie bo chyba 20szt jest najmniej i mniej miejsca w torbie. Tak sobie myślę ze na koniec kwietnia to trzeba juz torbe pakowac...
Jejku ja mam torbę chyba od miesiąca spakowaną ale w sumie mam dwie. Jedna to moje rzeczy bo juz dwa razy byłam w szpitalu i na pewno będę jeszcze jeden a może i dwa. A do drugiej włożyłam rzeczy dla małej. Jak mnie cały czas straszą wcześniejszym porodem to wolałam być juz przygotowana.
 
Agulaa my ci tak tego szkraba zazdroscimy . Ze juz go masz przy sobie. Ze normalnie go zauroczymy [emoji23][emoji23][emoji23]
Jest idealny . Zjadla bym go [emoji173][emoji173][emoji8][emoji8][emoji8][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Nina. No właśnie skalpelam się że zamiast szukać pudełka małego, to moge kupić chustki 20 sztuk i będzie dobrze. Ja do szpitala biorę dużą pake chustek, ale myślę już o spacerach.
Agulaa1. Tymus to nasz forumowy księciuniu. Jesteśmy z Wami myślami :*
 
Agula piekny chlopczyk :) gratulacje jeszcze raz ;) swieta juz pewnie razem w domku spedzicie :)

Ja spakowalam torbe wczoraj wlasciwie, bo najpierw wybralam za maly model walizki i musialam pozyczyc wieksza od rodzicow. Jeszcze musze do osobnej torby spakowac rzeczy dla malej :)
 
reklama
Wiecie, a ja w pierwszej ciazy torbę pakowałam w dniu, w którym dostałam skierowanie do szpitala czyli jakies 3 tygodnie przed porodem :) i cos czuje, ze teraz będzie podobnie:) dla mnie to jest nadal abstrakcja... mysle, ze pierwsze ubranka zamówię jak skończę 32 tc, a do tego dnia u mnie jeszcze dluuugo:) Chciałabym bardzo, żeby już nadszedł...
 
Do góry