reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Boże znowu mam glupawke. Z tego , że jesteśmy takie biedne . Myślimy , że gorzej być nie może to co chwile coś. A temu kto wymyślił, że ciąża to nie choroba to zasadziłabym kopa w dupe. [emoji23][emoji23][emoji23]

Wkurzyłam się na maxa... jak można być tak nieodpowiedzialnym... przecież ta bakteria wywołuje poród przedwczesny jak teraz czytam...to nawet pielęgniarki i farmaceuci trzy razy sprawdzają leki przed podaniem...
Aj Żebyś wiedziała w życiu tak często u lekarzy, w szpitalu i antybiotyku nie brałam ... zawsze twierdziłam od lekarzy to z daleka ... No i masz...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra już nic nie czytam, u paru dziewczyn była ta bakteria przyczyna poronienia, u innej przyczyna śmierci dziecka po 14 dniach które się zaraziło w ciąży...
Ech teraz to ja się zestresowałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dobra już nic nie czytam, u paru dziewczyn była ta bakteria poronienia, u innej śmiercią dziecka po 14 dniach które się zaraziło w ciąży...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja od dawna nie czytam. W szczególności jak moja mamę bolało śródstopie i kazała mi czytać na internecie. To wyczytałam że to prowadzi nawet do śmierci. [emoji23][emoji23]
Mój synek miał 10 dni i wyladowalam w szpitalu, na porodowce ponoć zarazili go ta bakteria coli . 5 dni w szpitalu miał antybiotyk i do domku . [emoji3] [emoji16]żyje i ma się dobrze . Nie stresuj się. Będzie dobrze . Ważne , że wiesz ze cos masz. [emoji8]
 
Kochana ja od dawna nie czytam. W szczególności jak moja mamę bolało śródstopie i kazała mi czytać na internecie. To wyczytałam że to prowadzi nawet do śmierci. [emoji23][emoji23]
Mój synek miał 10 dni i wyladowalam w szpitalu, na porodowce ponoć zarazili go ta bakteria coli . 5 dni w szpitalu miał antybiotyk i do domku . [emoji3] [emoji16]żyje i ma się dobrze . Nie stresuj się. Będzie dobrze . Ważne , że wiesz ze cos masz. [emoji8]

Oby ten antybiotyk szybko zadziałał bo to dopiero 23 tc :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby ten antybiotyk szybko zadziałał bo to dopiero 23 tc :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Ci, ze lekarzy, to trzeba pilnować.
Jestem silnie uczulona na penicylinę, mialam dwukrotnie wstrząs anafilaktyczny, podkreślam, gdzie sie da ten fakt, w kartach zdrowia zapisane wszędzie na czerwono. Nawet nie wiesz ile razy przepisano mi antybiotyk z penicylina. Gdybym nie czytala, byłoby roznie.
Druga sytuacja, jak leżałam w szpitalu, to mimo wpisów w karcie przyjęcia codziennie dostawałam luteine 100 mg, mimo, ze wpisane bylo 200. Raz dostałam sterydy dziewczyny z małopłytkowością, a kolezanka lozko obok mój lek dopochwowy, który miala rzekomo wziąć doustnie. Paranoja! My jesteśmy młode i sprawdzimy, ale co w przypadku hospitalizacji osób starszych?
 
Powiem Ci, ze lekarzy, to trzeba pilnować.
Jestem silnie uczulona na penicylinę, mialam dwukrotnie wstrząs anafilaktyczny, podkreślam, gdzie sie da ten fakt, w kartach zdrowia zapisane wszędzie na czerwono. Nawet nie wiesz ile razy przepisano mi antybiotyk z penicylina. Gdybym nie czytala, byłoby roznie.
Druga sytuacja, jak leżałam w szpitalu, to mimo wpisów w karcie przyjęcia codziennie dostawałam luteine 100 mg, mimo, ze wpisane bylo 200. Raz dostałam sterydy dziewczyny z małopłytkowością, a kolezanka lozko obok mój lek dopochwowy, który miala rzekomo wziąć doustnie. Paranoja! My jesteśmy młode i sprawdzimy, ale co w przypadku hospitalizacji osób starszych?

O masakraaaa ... poprostu brak słów....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki bakteria e.coli jest bakterią bytującą w jelitach innymi słowy to bakteria kałowa która naturalnie występuje w naszym organizmie czasem ta jędzą przedostaje się tam gdzie nie powinna.Dlatego ja bardzo uważam przy podcieraniu i po każdym załatwieniu sie podmywam bo ja mam skłonności do łapania świństw. Stosuje lactacyd z kwasem mlekowym bo on działa prewencyjnie :)
 
Do góry