reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kathleen może inaczej by było gdyby to było moja kolejna ciąża, a to jest moja pierwsza i tak naprawdę wszystko jest dla mnie nowe. I choć ominęły mnie typowe ciążowe dolegliwości jak mdłości i zawroty głowy to teraz zaczynają się problemy :( nie mogę doczekać się aż mi brzuszek urośnie.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam skończony 33 tydzień.
Szkoda, ze córka nie chodzi do przedszkola, bo duża cześć dnia miałabyś ja z głowy ;), bo leżenie przy dziecku w takim wieku jest średnio wykonalne, przecież dzieci co chwile coś chcą, a puszczanie im przez cały dzień bajek to nienajlepszy pomysł na dłuższa metę, bo dziecko zwariuje od tych bajek ;)
 
Kathleen może inaczej by było gdyby to było moja kolejna ciąża, a to jest moja pierwsza i tak naprawdę wszystko jest dla mnie nowe. I choć ominęły mnie typowe ciążowe dolegliwości jak mdłości i zawroty głowy to teraz zaczynają się problemy :( nie mogę doczekać się aż mi brzuszek urośnie.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie jest podobnie, wszystko nowe, tez moja pierwsza ciąża 16/17tydzien. początek bez dolegliwości typu mdłości wymioty itp. Objaw to skurcze i krwawienie a teraz zaczęło się to nieszczęsne skracanie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jest podobnie, wszystko nowe, tez moja pierwsza ciąża 16/17tydzien. początek bez dolegliwości typu mdłości wymioty itp. Objaw to skurcze i krwawienie a teraz zaczęło się to nieszczęsne skracanie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się dobrze, bo jeszcze dużo czasu nam zostało...

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi corka do przedszkola tylko na razie do jutra i wizyty siedzi w domu bo musiala bym ja sama zawozic i przywozic a tak to siedzimy w domu, ona to zlote dziecko oprocz posilkow nic nie wymaga, a jeszcze tableta jej dac to oj z glowy nawet na caly dzien, oglada filmikj na yt [emoji6]

Ja ciekawa jestem co lekarz powie jutro, oby szyjka byla w porzadku , modle sie o to.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarka powiedziała mi, że szyjka zaczęła się skracać, ale nie podała mi żadnych wymiarów, a ja nie wiedziałam, że należy spytać. Oprócz twardniejącego brzucha czasem lekko coś czuję w podbrzuszu, ale to nie jest jakiś mocny ból. Nie mam pojęcia jakie mogą być tego przyczyny :(

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie ciakawa jestem czy objawem skracajacej sie szyjki jest jakis bol czy klocie. Mnie na razie brzuch nie boli, ale biore nospe . Nawet nie zamierzam przestac brac chyba ze lekarz mi jutro zaleci inaczej.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie ciakawa jestem czy objawem skracajacej sie szyjki jest jakis bol czy klocie. Mnie na razie brzuch nie boli, ale biore nospe . Nawet nie zamierzam przestac brac chyba ze lekarz mi jutro zaleci inaczej.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w tej ciazy nie mialam zadnych bòli,a szyjka poleciala do 19 mm w 22 tyg. z wewnetrzym rozwarciem na 5 mm. W poprzedniej ciazy lapaly mnie od 20. tyg. bolesne i mocne skurcze,a szyjka do 36 tyg. twardo trzymala swoje 27 mm. Takze bole nie musza oznaczac,ze szyjka sie skraca,moze to przebiegac bezobjawowo, a z kolei mimo skurczy i boli pozostawac bez zmian-co niejedna z dziewczat na naszym forum moglaby potwierdzic :)
 
reklama
Do góry