reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jadzia to dobrze ze juz mezusiowi przeszlo!

Ehhh a ja mam rozterki....corka strasznie przezywa ze jutro ide do szpitala...mam nadzieje ze wszystko spakowalam...

Gdyby M byl z nia w domu bylabym spokojna a tak...tez mi ciezko z tego powodu

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Julia,Ty na jak dlugo do szpitala? Kontrola czy jakis zabieg? Trzymaj sie,wiem,ze to nielatwe rozstawac sie z rodzina w takich okolicznosciach.

Jadzia,gratuluje. 38 to cudwny wynik. Juz teraz mozesz rodzic bez obaw!

Ja troche odzylam. Wczoraj obiad w knajpie i may spacer z rodzina,dzisiaj znow spacer w sloncu i wizyta paczki znajomych. Tylko boje sie mocno smiac,ale wez tu z nimi zachowaj powage:) Alez takie male rzeczy daja radosci i oddechu. Przypominasz sobie o tym dopiero,jak ich nie masz na codzien,j ak musisz troche przystopowac z zyciem. No i mam nadzieje,ze szew dalej ladnie trzyma. Kontrola dopiero (juz?)6. grudnia.
Boli mnie tylko za kazdym razem,jak córeczka podnosi do mnie lapki,zebym ja wziela na rece,a ja nie moge... kucam wtedy i ja przytulam,ale serducho sie kraje,ze nie moge jej po prostu podniesc tak,jak chce. Ale pocieszam sie,ze juz niedlugo. Kazdy tydzien do przodu to sukces.
 
Dziewczyny lekarka bierze mnie na badania i podejma decyzje o sterydach...mowila ze maly coraz szybciej na wadze przybiera...
Mam byc planowo 3 dni i mam nadzieje ze tylko tyle tam bede!

Katierinka no takie spotkanie sa fajne;) ja wczoraj bylam na urodzinach kumpeli i dziewczyny z pracy...bylo wesolo;)
Szpital kontrola szyjki i decyzja o sterydach, lekarka chce dla Nas jak najlepiej i wiem ze dba o mnie...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
To trzymam kciuki,zeby sie okazalo,ze wszystko ladnie trzyma i zeby zadne sterydy nie byly potrzebne.
Przypomnij tylko,prosze- masz szew,pessar czy jestes z grona lezacych?
A mam jeszcze pytanie zwlaszcza do dziewczat co szew maja lub mialy. Jak czesto macie/mialyscie robiony posiew z kanalu szyjki? Bo ja sobie uswiadomilam,ze na ostatniej wizycie nie mialam,a teoretycznie powinnam byla miec (minelo wowczas 5 tyg. od zabiegu).

Ciekawe,jak @Ziemniaczek. Daj znac,jak tu zagladasz,jak Twoje i Maluszka samopoczucie. Czy wszystko dobrze sie goi?
 
Miałam robiony tylko raz posiew z kanału szyjki, przez zabiegiem. Wyszedł mi GBS, czego sie spodziewałam, bo w poprzedniej ciazy tez miałam. Mój lekarz mówi, ze tego sie w ciazy nie leczy, a na izbie przyjęć lekarze powiedzieli, ze GBS w zasadzie w szyjce macicy nie występuje, tylko w pochwie, a ze jest w posiewie, to po prostu dostał sie na ten patyczek w czasie pobierania. W szpitalu dostałam antybiotyk w kroplowce, potem jeszcze przez kilka dni w domu brałam.
W ogóle mój lekarz jest zdania, ze niepotrzebnie nie grzebiemy w pochwie, ostatnio miałam tylko USG dopochwowe, na poprzedniej wizycie krótkie badanie wziernikiem.
Z tego, co czytam na oświeconych forach ;), w krajach zachodnich odchodzi sie od badań ginekologicznych co wizytę.
 
To trzymam kciuki,zeby sie okazalo,ze wszystko ladnie trzyma i zeby zadne sterydy nie byly potrzebne.
Przypomnij tylko,prosze- masz szew,pessar czy jestes z grona lezacych?
A mam jeszcze pytanie zwlaszcza do dziewczat co szew maja lub mialy. Jak czesto macie/mialyscie robiony posiew z kanalu szyjki? Bo ja sobie uswiadomilam,ze na ostatniej wizycie nie mialam,a teoretycznie powinnam byla miec (minelo wowczas 5 tyg. od zabiegu).

Ciekawe,jak @Ziemniaczek. Daj znac,jak tu zagladasz,jak Twoje i Maluszka samopoczucie. Czy wszystko dobrze sie goi?
Ja mialam robiony przed zabiegiem wymaz, potem tydzien po zalozeniu i kolejny po 3 tyg. A na ostatniej wizycie ten w kierunku GBS.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry