reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak na pocieszenie to moja kolezanka z tym samym problemem skurczy i to raz powaznych co 5-8 min, na dzisiaj ma termin, a nadal nie urodzila i dodatkowo skurczy teraz wcale..
 
reklama
Aniay - trzymaj sie !! Sluchaj wez cos na wstrzymanie skurczy, nie wiem nospe , magenz czy co tam masz, prysznic ciply, i sie poloz i odpoczywaj. A jak nie przejda to IP.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniay kochana zaciskam kciuki by szybko sie wyciszyly!!!!
Moja lekarka zalecila mi brac relanium...ale ty pewnie dostepu do tego niemazz...
Jak trwa to juz z godzine lub dwie jedz na IP
 
Melduję się że po kolacji lepiej. Brzuch twardy i się spina ale już nie mam regularnych skurczów.
Tylko teraz najpierw zrobiło mi się gorąco a teraz zaczyna mnie telepać z zimna (gorączki nie mam)
Ogarnę młodą i położę się wcześniej. Dzidzia dokazuje więc się przynajmniej o nią nie martwię.
 
reklama
Do góry