reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć Ziemniaczek :)
Asiek-dzięki, staram się w to bardzo wierzyć, ale przychodzi mi to z trudem. Zwłaszcza w takiej sytuacji jak teraz, gdy pokręciłam się chwilę po kuchni aby przygotować obiad i dół brzucha twardy i ciągnie. I znów leżakowanie... Dlaczego tak się dzieje??

Napisane na SM-T235 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też nie najlepiej się czuję coś podbolewa mnie brzuch i mi się napina. Chyba jutro jednak pójdę do szpitala na podanie tych sterydów
 
Hej kochane! W koncu wkroczylam w kolejny tydzien;)

Powiedzcie mi bo wiekszosc z Was miala skurcze czesto , i problemy z szyjka dochodzilo...
Czy jesli niema sie tych problemow ze skurczami, to szyjka sie nie skraca? Czy niema reguly?
 
Można miec niewydolność szyjki i nawet bez skurczów sie skraca. Albo dzidziuś moze napierać na nią i też bedzie sie robic krótsza.
 
reklama
Dokładnie nie ma reguły z tym skracaniem. Ja bez skurczy i się skrucila.Dziewczyny ja o 9 zameldowałam się w szpitalu na te sterydy okazało się że system komputerowy im nie działa między 9-11 i mam przyjechać później. Miałam jechać już jutro ale jednak udam się dzisiaj liczę że w piątek wyjdę.
 
Do góry