reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian leci niesie dzieci - czyli z porodówki na gorąco BEZ KOMENTARZY

Ale Pastelka się namęczy:
"U mnie Ok, kurują mnie ostro+dali kroplówkę pp.bólową wiec odpocznę. Wody są. Jeszcze trochę muszę poczekać. Nie jest jeszcze źle, antybiotyk niech ma czas zadziałać. Ja poczekam byle Zosia miała zdrową mamę. Planuję na jutro :-) "
 
Ostatnia edycja:
reklama
od Oli (z wczoraj z 22.42):

Hejka:-) Miałam słabe ruchy i przyjęli mnie na patologię, w sumie ktg wyszło dobrze ale za to że 2 dni po terminie to chcą poobserwować. Dostałam czopki scopolan i będziemy czekać. Może poleżę tu do porodu.


od Oli (z teraz:-) ):

Hej:-) Nocka w sumie nie gorsza jak w domu czyli spałam aż 3 godziny; jest tu strasznie gorąco przez co przy moim katarze mam wrażenie że się uduszę. Pół nocy miałam skurcze, teraz na ktg też wyszły, jesteśmy już po śniadanku i czekamy na obchód. Miłego dnia. Pozdrów całe BB> :-)
 
od Pestusi
Jest na sali przedporodowej, bo wczoraj słabo czuła ruchy - zatrzymali ja na obserwację, bo jest w okolicach terminu porodu. Zrobili ktg-jest ok, na usg mały ma ok 4 kg więc rozważają cc, ale na razie leży i czeka na rozwój sytuacji
 
reklama
Do góry