reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźnięta

No moze uszka maja inne - jedna ma bardziej przylegle, ale tak to sa bardzo podobne. U moich to widac roznice:
asiuleks pisze:
asiuleks pisze:
untitled79zf.jpg

tu bylo robione 4 miesiace temu
 
reklama
Asiuleks, Twoje chłopaki też rózne, ale chyba bardziej do siebie podobne jak moje dziewczyny. One są całkiem różne. Nieważyłam ich dawno, ale miesiąc temu Ala ważyła 6760 a Ania 5950. A ile waża Twoje chłopaki?? U mnie to trochę dziwnie, ale Ala urodziła się mniejsza od Ani a teraz jest od niej większa. A tu masz zdjęcia z niedzieli, tutaj widać różnice dobrze.
Ala:
_582615_n.jpg

Ania:
_582617_n.jpg
 
hej Marta
tu Marta też ;D
Twoje dziewczyny podobne jak dwie krople
chłopcy asiuleks też identyko

Moje to dopiero zaprzeczenie!!! ;D :laugh: 8)

hihihihi
nie mam czasu wklejac fotek, ale kliknij tu:

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

chciałam wkleić link do kwietniowych dzieciaczków, ale go juz nie ma :( buuuuuuuuuuuuuuuu

 
Ziuta są Kwietniowe Dzieciaczki w wątku Albumy w dziale Zwiazki Rodzinne
A w ogóle to pojaw się czasem w wątku Kwiecień, bo się poobrażamy! Nooo! ;)
 
Ziuta - mnie sie tez wydaje ze Ania i Ala bardzo ale to bardzo podobne :laugh: U moich widac roznice na pierwszy rzut oka :laugh: A ziuta u ciebie to ja zawsze wiem ktory jest ktory. Tez sa podobni ale nie identyczni. Filip taki duzy op :laugh: a Kacperek drobniejszy :laugh: U mnie tez jest roznica w wadze ok kilograma. A waza to nie wiem dokladnie ile a le kamil gdzies 10,5 a kuba to moze 9,5 - 10. A chlopaki ile???Wloski maja czadowe, moi dalej mizerniutkie czupryny :laugh:
Marta - a Twoje dziewczynki zawsze takie wesole???
 
hej!
a nie wiecie co z Margolis?
dzisiaj miała mieć wizyte a coś dawno jej nie było na forum ::)
 
reklama
No rzeczywiscie- dawno jej nie bylo - mam nadzieje ze wszystko u niej wporzadku i ze maluchy czuja sie dobrze
 
Do góry