reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

cannot - Twój przystojniak młodszy od moich Bąków o trzy dni:-) Jest świetny. I jaki ma słodki, zadarty nosek:happy2: Niech je ile się da. Musi być silny i duży urosnąć. Za siebie i za braciszka.

jjka - dzieci szybko rosną. Mi też się nie chce wierzyć jak oglądam zdjęcia moich zaraz po urodzeniu, że były takie małe. A jak byliśmy u lekarza i były tam właśnie takie małe dzieciątka. Ja do męża mówię, patrz jakie kruszyny. A on do mnie: przecież nasze były mniejsze. A ja zdziwiona: tak? :-D

mama - a to nie można z dzieckiem w łóżku spać? W Polsce rodziłaś, czy w Irlandii?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emilek- nosek zadarty po Tatusiu. W ogóle z buzi caly ojciec.
Może charakter będzie mial po mnie :)
Jak wagowo twoje stoją?
 
Emilek ja z UK I tu tez rodzilam z dziecmi nie daja spac w lozkach za malo miejsca ja zasnelam ze zmeczenia bujajac Olka ja to jestem przewraziwiona I nie spie z dziecmi w lozku w lozeczkach mama monitory odechu I wogole za bardzo bym sie bala ze niechcacy cos sie stanie
 
Ja drobniutka :szok: 181 cm i 75 kg :sorry2: dobre zdjęcie i tyle hehe jak stoje to mam brzuch jak w 5 m-c :baffled:

mama
a z bliźniakami po cesarce pierwszą noc spałam razem choć się ruszać nie mogłam. Pielęgniarki same mi dzidzie podawały bo były spokojniejsze na mnie i ciągle ich nie wzywałam że któreś kwili.
 
cannot- jutro będę miała najświeższe dane a propos wagi bo w niedzielę rano ich zawsze ważę. Ale we wtorek jak byliśmy na szczepieniu to Domisiek miał 4,5kg a Róża 3,9kg. Niezły przyrost przez te dwa miesiące. He he:sorry2:

mama - ja rodziłam w instytucie w wawie i tu nie zabierali dzieci z łóżka. Nawet jak w nocy zabierali na pomiar saturacji i temp to potem odkładali do łóżka.
 
Emilek- to kawal cialka maja dzieciaczki:) juz nie takie kruszynki jak mój Antos:) a ja się cieszę z każdego grama u niego:)
 
Urodzil się z waga 1450g. Przy wypisie ze szpitala mial 2230g a tydzień później 2650g. Teraz nie wiem, nie byl wazony:) ale nie ukrywam ze jestem ciekawa bo po ubraniach widzę ze rośnie:) babcia musiala mu jedne spodenki poszerzyć w gumce:)
 
To jednak moja Róża miała 170g więcej przy urodzeniu;-), ale za to przy wypisie ze szpitala nie miała 2kg. Zapisali Ci jakieś wspomagacze na szybszy przyrost masy? Moi dostawali dopóki nie mieli 3,5kg.
 
reklama
uff nadrobiłam
Dziewczyny śliczne macie dzieciaczki.
Anufka gratulacje:-)
Jjka strój do chrztu kompletowałam tzn w sh kupiłam białe bawełniane spodnie + biala koszula w zwykłym sklepiku
Dziewczyny proszę o ratunek moja Lena nie chce jeść zupek macie jakieś sposoby żeby dziecko chciało jeść.
 
Do góry