reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Biabiana hahahah nic bo nawet po nia nie poszlam bo mam zwieche w cczasoprzestrzeni :-)czuje sie jakby ktos mi gral na bebenku w glowie:baffled:
 
reklama
Bibiana - zapraszam na chłodnik do siebie :-)
Ja gotuję młoda botwinkę, dodaję koncentrat barszczu czerwonego, potem studzę dodaję smietanę, maślankę, mleko zsiadłe lub kefir, w zależności co mam w lodówce. Potem dosypuję pokrojone: ogórek zielony, rzodkiewki i koperek. Dodaję soli i pieprzu i gotowe :tak: Normalnie dodałabym jeszcze czosnek ale teraz przy karmieniu jakoś nie chciałam. No i na talerzu dodaję jajko na twardo.
Ja latem w ogóle lubię taką kuchnię, też lubię na przykład ziemniaki smażone z jajkami i boczkiem i do tego koperek i kefir do popicia:cool2:
 
Przepraszam że tak krótko al Nela ma szkarlatynę - antybiotyk 12 dni:wściekła/y:
Ja ledwo chodzę jakaś grypa mnie dopadła- chwieje się na nogach.
Teraz czekam aż maluchy się rozkręca bo na pewno je zaraziła :baffled:
 
Cześć dziewczynki jak zwykle naskrobałyście tyle stron, my ostatnio kiepsko z czasem i ciężko nam się ogarnąć ( budowa ).
Napierajka ostatni ważyliśmy się początkiem maja i było Lena 6600 a Filip 6100. U nas jedzenie zazwyczaj 5xmleko 1x zupa 1x owoc( tzn jabłko)
P4204522.jpgP4204572.jpg
Moje smyki na chrzcinach
 

Załączniki

  • P4204522.jpg
    P4204522.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 45
  • P4204572.jpg
    P4204572.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 42
Boże Justynia skąd Nela to wytrzasnęła?pewnie w żłobku ją tym poczęstowali.życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Was wszystkich i dla Ciebie dużo sily.

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Justynia - chciało by się rzec: jak nie urok to sraczka...:-( Zdrowia życzę!

karmelova - Lenka miała ładną sukienkę. Podobają mi się właśnie takie proste ubranka na chrzest a nie takie falbaniaste, wielkie suknie. Fuj.

Mój Dominiś też ma przepuklinę pępkową. Neonatolog kazała kłaść na brzuchu trzy razy dziennie i tyle. Podobno samo ma zniknąć

Muszę Wam coś powiedzieć, bo jestem w wieeelkim szoku. Nie mogę w ogóle wyjść z podziwu.
O 16tej wróciłam ze spaceru i dałam dzieciakom jeść. Po jedzeniu pomarudziły trochę i poszły spać. Ściągnęłam mleko i naszykowałam im kąpiel. Sama jestem więc wszystko muszę zrobić i dopilnować sama. O 18.30 wzięłam ich na śpiocha do łazienki. Najpierw wykąpałam Różę. Dominiś spał w foteliku. Odłożyłam Różę do fotelika- zasnęła momentalnie. Wykąpałam Dominiśka i też odrazu zasnął. Wzięłam ich w fotelikach do salonu i spokojnie naszykowałam mleko. Położyłam ich w rożkach na kanapie i na śpiocha nakarmiłam. Odłożyłam do łóżeczka i śpią. Wszystko to:kąpiel i karmienie, trwało łącznie 45min. Ja sama i dwójka dzieci. Normalnie szok.:szok: Teraz śpią grzecznie w łóżeczku jak aniołki:-)
 
Justynia olaboga co was sie te choroby trzymaja :szok:nie ma jak urok zlobka Emilek sama jestes ojej w calej mojej karierze z chlopakami bylam tylko przez 2 tyg sama:baffled:a tak zawsze starsi mi pomagali moi juz dawno spia ale napewno Olus pokoncertuje pozniej bo zeby nadal sie nie przebily :wściekła/y:
 
reklama
Do góry