reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Kamiladon jak ustawia te stopki? Może to temat dla ortopedy? Będę miała teraz szkołę przetrwania, 5 dni sama z moimi dzieciorami [emoji5]. No ale cóż co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Na zewnątrz je tak mocno wykrzywia jak wstaje. Zobaczymy co.dziś nam powiedzą. No to ładny hardcore będziesz miała:) powodzenia ;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na punkcie stópek ja jestem przewrazliwiona bo u mojej panny jest wadą, ale polega na tyum że stopy idą do wewnątrz. Na to że sama będę z nimi sama się zgodziłam ☺. Siedzę z nimi na wsi na działce bo w mieście dużo gorzej znoszą upały.
 
Hej dziewczyny, moje panny 24 sierpnia skończą 4 miesiące, jakoś dajemy radę, bardzo dużo mi mama pomaga,wydaje mi się,ze juz jest trochę lżej niż na poczatku, ale czasem mam dość i zastanawiam się po co mi to bylo potrzebne ehh...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, moje panny 24 sierpnia skończą 4 miesiące, jakoś dajemy radę, bardzo dużo mi mama pomaga,wydaje mi się,ze juz jest trochę lżej niż na poczatku, ale czasem mam dość i zastanawiam się po co mi to bylo potrzebne ehh...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja też tak czasem mam. Trzymaj się!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, moje panny 24 sierpnia skończą 4 miesiące, jakoś dajemy radę, bardzo dużo mi mama pomaga,wydaje mi się,ze juz jest trochę lżej niż na poczatku, ale czasem mam dość i zastanawiam się po co mi to bylo potrzebne ehh...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba każda mama miewa takie myśli. Tylko nie wypada się przyznawać ☺. Z każdym miesiącem jest lepiej bo zaczynają się coraz bardziej interaktywne robić. Jak już przetrwałaś prawie 4 miesiące to i kolejne jakoś zleca ☺. U mnie 19 sierpnia skończą 11 miesiecy i nadal mam czasem takie myśli że łał to moje. Kiedy ten czas zleciał ☺
 
Siedze z tymi moimi gwiazdami juz 4 dzien sama i powiem wam jakoś da się żyć ☺. Jedyne co to kręgosłup po dupie dostaje. Minus jest też taki że teraz nie pozwalają mi wyjść z pokoju bo krzyk jest jakby żywcem że skóry obdzierali, pęcherz ćwiczy wytrzymałość ☺. Wieczorną kąpiel też jakoś ogarniam, sama siebie zaskakuje ☺.
 
Super. Mi kiedyś wiele wydawało się niemożliwe a teraz wnoszę ich i znoszę na 5 piętro.
U mnie też się wydzierają jak wychodzę ale zamykam drzwi za sobą i zaraz zapominają. Samo się nie ugotuje i nie posprząta :( oczywiście czasem siedzą ze mną w kuchni ale coraz częściej zamiast zwiedzać zakamarki wieszają mi się na nogi i chcą być brani na ręce. Zamknięci w pokoju z balkonem całkiem długo potrafią się sami bawić.
 
Dziewczyny, zostawiliśmy chłopaków pierwszy raz pod opieką dziadków na 3 doby. Po powrocie Adriana zaufanie zdobywałam przez dwa dni. Myślałam głupia że się rzucą na nas stęsknione ;)
 
Nietupska my nasze zostawiliśmy ostatnio na półtora dnia. I smutno mi się zrobiło że jedna panna chciała tylko do męża a druga nie chciała zejść babci z rąk. Obie plakaty jak chciałam je przytulić. Poczułam się jak jakaś wyrodna matka. Ą jak na codzień to tylko dzień cały słyszę jak jęczą mama mama ☺. Podziwiam że twoi panowie zostawieni sami w pomieszczeniu, przestają krzyczeć. Sprzątanie i gotowanie dopiero jak śpią. Ja swoje chyba rozpuściłam bo krzyczą do skutku ☺.
Podziwiam wnoszenie na piąte piętro, ale mamy bliźniąt po prostu są mega ☺.
Mam pytanko kiedy wasze maluchy zaczęły same chodzić? Bo u mnie póki co chodzą przy meblach, wspinaha się na łóżka i fotele i zastanawiam się kiedy możliwe że ruszą same ☺.
 
reklama
O dokładnie u mnie też jeden do taty a drugi chował się za babcią ;)
Moi zaczęli chodzić w wieku 14 mcy. Trochę minęło odchodzenia przy meblach, to jakoś wcześnie było.
 
Do góry