reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie ciążowym

reklama
Hejka może mógłby mi ktoś pomóc? Test robiłam 5 dni temu z tym że druga kreska bardzo jasna. Zrobiłam na następny dzień i było to samo a dzisiaj dostałam krwawienia z małymi skrzepami i lekkim bólem brzucha ból ustąpił a krwawienie nadal lecz bardzo małe? Nie wiem co robić tym bardziej że to bardzo wczesna ciąża wydaje mi się 3 tyg. Poronienie? Czy krwawienie implantacyjne?
Nie ma czegoś takiego jak krwawienie implantacyjne ;) jest PLAMIENIE implantacyjne. Jak sama nazwa to plamienie, kilka kropel, mogą być niteczki krwi na bieliźnie. Krwawienie nie ma już nic wspólnego z implantacja. Ponadto najpierw jest implantacja, a dopiero wtedy wytwarza się betaHCG. Jeśli już jest pozytywny test, to implantacja już była.
Krwawienia w ciąży mogą występować z różnych powodów. Oczywiście jednym z nich jest poronienie. Ale krwawienie może występować też np. z nadżerki czy krwiaka, który pękł.
 
reklama
Do góry