reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada druga kreska na teście

reklama
Ja swój robiłam w dniu kiedy miałam dodać okresu. Druga kreska była słaba powtórzyłam wieczorem i wyszło podobnie. Taki prezent na urodziny sobie zrobiłam. :)
Powodzenia myślę że ten test wyszedł poprawnie druga kreska pokazuje się później.
 
Prawie 4 lata temu tez zrobilam test od razu wyszla jedna kreska wiec go schowalam do pudelka, umylam rece i szlam do kosza, ale tez mnie podkusilo, zeby zerknac, czy aby na pewno jest tylko jedna. No i okazalo sie, ze byla druga baaaaardzo bladziutka. Dziś ta druga kreska ma 3 latka. Powodzenia i juz po cichu gratuluje :)
 
Ja miałam bardzo bladą kreskę w dniu spodziewanej @, na drugi dzień byłam już u lekarza i mój test dalej miał taką samą kreskę jak poprzedniego dnia, lekarka stwierdziła że ta kreska jest tak mało blada ze raczej stawiałoby się na nie, ale na usg był widoczny pęcherzyk i za dwa tygodnie mam termin porodu
 
Moje bladzioszki w udanym cyklu .
1497125190-aaaaaa.jpeg
1497125193-aaaaaa.jpeg
1497125196-aaaaaa.jpeg


Choć przy staraniach czasem wyszedł mi mega bladzioch a ciąży nie było.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t5d [emoji594]
 
reklama
Do góry