reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada 2 kreska

Woow [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]u mnie też 1 dzień przed @ cykle co 31 dni. A jestem 15 dpo.
Jutro rano będę testować jeszcze raz, bo teraz jeszcze wgl nie dowierzam, ze to się w końcu stało.
 
reklama
Może i ja dołączę 🤗 4 dni przed miesiączką test clearblue czułość 25, blady plusik, dziś rano test 10 czułość jest kreseczka. Po cichu się cieszę ale mężowi powiem po becie. Oby bylo wszystko ok. Mamy dzieci z poprzednich małżeństw ale świadomie rzeźbiliśmy teraz 🥰. Straciłam jedyną córkę. W wieku 18lat zmarła nagle na zator płucny wywołany zakrzepica o której nikt nigdy nie miał pojęcia. Gdy poznałam męża córka żyła jeszcze. Oboje nie chcieliśmy dzieci bo mamy. Jednak coś się zmieniło. I w styczniu stwierdziliśmy że to ostatni dzwonek, nie chcemy kiedyś żałować ze nie próbowaliśmy i podjęliśmy decyzję że działamy. Oby się Marzenie spełniło 🥰. Wierzę że córcia nam w tym pomoże
 

Załączniki

  • IMG_20210410_065803.jpg
    IMG_20210410_065803.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 256
Może i ja dołączę 🤗 4 dni przed miesiączką test clearblue czułość 25, blady plusik, dziś rano test 10 czułość jest kreseczka. Po cichu się cieszę ale mężowi powiem po becie. Oby bylo wszystko ok. Mamy dzieci z poprzednich małżeństw ale świadomie rzeźbiliśmy teraz 🥰. Straciłam jedyną córkę. W wieku 18lat zmarła nagle na zator płucny wywołany zakrzepica o której nikt nigdy nie miał pojęcia. Gdy poznałam męża córka żyła jeszcze. Oboje nie chcieliśmy dzieci bo mamy. Jednak coś się zmieniło. I w styczniu stwierdziliśmy że to ostatni dzwonek, nie chcemy kiedyś żałować ze nie próbowaliśmy i podjęliśmy decyzję że działamy. Oby się Marzenie spełniło 🥰. Wierzę że córcia nam w tym pomoże
Trzymam kciuki by wszystko było dobrze. Zrób będę i sprawdź przyrost
 
reklama
Powinien wzrost być ok 66% w necie są kalkulatory do sprawdzenia a do gina nie wcześniej niż po 6 tyg
Ok. Chodzi mi też o to że jak beta potwierdzi to czy mogę powiedzieć w pracy przed wizytą u lekarza. Chcę być feir a jedna osoba chce po prostu przejść na grupę mobilną, a tak to zostanie. Nie chcę by po prostu w pracy potem się głowili
 
Do góry