reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
a to my:

resizeofs5001518tg5.jpg

resizeofs5001550ar8.jpg


z mama:
resizeofs5001468ra4.jpg

resizeofs5001469fw4.jpg


resizeofs5001503lk9.jpg

resizeofrotationofs5001466ll0.jpg


resizeofs5001517yo3.jpg


tak sobie siadam:
resizeofs5001557kx2.jpg
 
Oj jak ja wam zazdroszczę waszych pociech. U mnie mało bóli i mało innych objawów porodu. A ten 9 miesiąc się tak okropnie dłuży. :mad:
 
Judytka jaka już duża :D No no ;) A ty LILITH promieniujesz szczęściem ;)
Madzia_pl teoretycznie masz jeszcze 14 dni do końca :) Mnie bóle dopadły dwa dni przed planowanym porodem ;) Rozumiem że Ci się już strasznie dłuży ale wytrzymaj jeszcze troche :D
 
Madzia_pl- no wszyscy mówią że duży z niego chłopczyk ;D
A jak się urodził ważył zaledwie 2800 i mierzył 52 cm a w tej chwili waży 7100 i mierzy 64 cm :laugh:

A to fotka jak Oskaruś miał 3 dni :

Taki byłem maleńki :
dscn6962hg1.jpg
 
Madzia_pl mnie też zaczyna się strasznie dłużyć (więc wiem o czym mówisz) zwłaszcza jak widzę te maluszki które dumnie prezentują nasze koleżanki

Zdecydowałam i będę rodzic w Wyspiańskim - byłam tam wczoraj i już chyba wszytsko wiem, ale oczywiście z niecierpliwością czekam na Twoją Madziu relację z porodu i wrażenia z pobytu w tym szpitalu
 
reklama
Czesć dziewczyny
Przed wczoraj pezez moja córke nie dostałam zawału bo połkneła pieniążka 2gr. byłam wczoraj z nią u lekarza i dała mi syropek na przeczyszczenie jak wypiła to zrobiła kupke i pieniążek wyszedł.
Chyba bym dostałą zawału jakby jej nie wyszedł i musiał iść do szpitala.
Chodziła i się chwaliła ze ma pieniążka w brzuszku. :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry