reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witaj zielona :) Słodkości ten Twój Oskarek :) A albumik musisz wkleić w Twoje konto-->Dane publiczne-->Podpis ;) Spróbuj napewno się uda :) No i trzeba się bedzie kiedyś spotkać ;) Bo ja w sobote nie dam rady ;)
 
reklama
Narazie zmagamy się z gorączką  :-[
Mały miał w poniedziałek szczepienie i niestety teraz męczy go temperatura , przed chwilą byłam w aptece i polecili mi paracetamol czopki , mam nadzieje że poskutkują , a jak nie to jutro będe musiała koniecznie jechać z nim do lekarza, bo wydaje mi się że coś za długo go trzyma.
 
A to Olo
Wlasnie sie obudzilem...
pict0093sd5.jpg

Taki jestem dluuuuuuugi....
pict0100rn6.jpg

Co ja robie?? Aha, kapie sie... ;)
pict0096zs4.jpg

i tak mi dobrze...
pict0101ot1.jpg
 
Witaj Zielona. Zapraszamy do nas, odzywaj się często.

Agusiaaa my będziemy raczej troszkę później bo mój mąż do 13 pracuje, ale na pewno przed 15 będziemy. kto jeszcze się dopisuje?
 
Witaj Zielona.
Miło, że do nas dołączyłaś. Pisz często.

Chętnie bym się z Wami spotkała i "na żywo" pooglądała wasze pociech, ale idziemy na ślub na 15 :(
Ale myślę, że jak nasz ?Adaś się urodzi to na pewno będzie okazja :)
 
Pysia- oj teraz to napewno będe częstym gościem na forum , szkoda tylko że nie odkryłam go wcześniej ;)

Madzia- to może zorganizujemy za jakiś czas jakieś spotkanko w Bielsku i wtedy na luzie spotkamy się z naszymi pociechami :) Ja jestem jak najbardziej "Za" i nawet moge zająć się zorganizowaniem spotkanka jeśli macie ochote oczywiście.
 
reklama
Do góry