reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

wSZYSTKIEGO NAJ NA TO JAK PIĘKNE ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH OBY TRWAŁO WIECZNIE.
A mnie dopadła znowu grypa,masakra a do tego jutro jadę do Jastrzębia na szkolenia a ledwo patrze na oczy.Mnie ten sklep i ta klima wykończy.
Kupiłam mężowi serce wedlowskie na walentynki,podwójne dno prezentu,my wszyscy jesteśmy w domu słodkie dupki więc ino oczekujemy kiedy Witek otworzy.
Weekend porażka dla mnie od czwartku uczyłam Matka bez pampersa szło mi nie żle nawet go do miasta wziełam w majtusiach,ale w niedziele to tak dał czadu,ze przeszedł sam siebie.Dwa razy kupa i 5 razy siku totalnie do majtek jeszcze z uśmiechem.Chyba nie ma większej porażki niż kolejne próby,oduczania pampersa nie udane i to jeszcze w tak złym wyniku.Co dalej,pomysłu brak a i czasu tez bo praca mnie goni a po prętku nie będe juz mieć tyle wolnego,czyli weekendu.
Agusia ty sierotko,teraz jak masz juz tak ładnie oko podbite to chyba musze dołożyc starań,aby dotrzeć na to spotkanie,ale nie obiecuje.Nie wiem czy po
prostu zdąze.
Całusy dla wszystkich pa

 
reklama
Witam !
Jestem tutaj pierwszy raz i mam do Was prośbę Jestem z Cieszyna ,ale chcę się przenieść do Bielska szukamy z mężem pracy Czy wiecie gdzie można wynająć w której dzielnicy Bielska jak najtaniej i jak tam jest u Was z pracą Pozdrawiam
 
hejka
Oj a mi sie zaczął dzień miałam wizytę do dentysty a że już prawie 2 lata nie byłam wiec obawiałam sie że będzie dużo ubytków. Więc stres od wieczora bo cholernie nie lubię dentystów ale pani pooglądała i nic niepokojącego nie widziała wiec luzik na następny rok no chyba że coś mi się będzie działo. Mam tylko kamień ściągnięty teraz fajne gładziutkie ząbki.
Przyszłam do pracy i ciągle coś nawet nie zdążyłam towaru poukładać. A ze zgłodniałam wiec mam przerwę zajadam Activie i piszę.No a co do czwartku aktualne? Będzie ktoś?:confused:
 
Witam, do nas tez dotarło przeziębienie, Dawidek ma antybiotyk bo zapalenie gardła, a my sie kurujemy czymś słabszym. U nas czwartek aktualny- o ile bedzie aktualny dla wszystkich, tylko która to godzina będzie?
Pozdrówka i zdrówka...
 
Wybaczcie że nie po odpisuje ale jak zwykle obroty podkręcone. My chyba niestety musimy z czwartku się wypisać. Wczoraj na wieczór Jaś zaczął wymiotować, w nocy pokazywał na buzię ała i dziś u lekarza gardło czerwone siedzenie w domu. W czwartek kontrola ale obawiam się że się nie wykurujemy wrrr
 
reklama
Witam czyli jak zwykle nasze spotkanie a raczej obecni na nim się wykruszają.
Ja będę no chyba że przyjdzie wielka śnieżyca bo coś zapowiadają, a wtedy droga żywiec bielsko będzie jak zwykle nieprzejezdna. Ja przyjadę tak myślę koło 16 i będę czekała z niecierpliwością na jakas zbłąkana duszyczkę i mam nadzieję ze się doczekam.
Teraz jak co środę czekam na towar ale coś ich nie ma bo zawsze juz o tej porze miałam sajgon w sklepie.
Tak pozatym to nic się nie dzieje ciekawego oby do soboty bo idziemy na zaległe wprowadziny do znajomych a że mam w planie zostawienie dzieci u rodziców to może być ciekawie tylko znowu niedziela będzie marna, ale raz się żyje:-)
 
Do góry