reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

AGUSIAAA - tak sobie czasem podczytuję Was i widzę, że miałyscie problem z odparzeniem.. Najskuteczniejsze jest nie smarowanie niczym, tylko po każdym siusianiu i kupce mycie pupci pod bieząca wodą i wietrzenie [jak najmniej pieluszki] :-) A jesli juz kremy, to nie wolno wcierać, tylko rozprowadzic krem na swoich rękach (bardzo cieniutka warstwa) i potem dotykać miejsc z odparzeniem - tak zeby dodatkowo nie uszkodzic naskórka, a przy tym pozostawić maksymalnie cieniuta warstwę kremu. Ja osobiście polecam ABCderm CHANGE (Bioderma) - da się kupic w aptekach, dobra jest tez zwykła wazelina (koniecznie nie perfumowana), bo nieźle izoluje od mokrego środowiska :-) Ale swoją droga mam nadzieję, że już się z odparzeniem uporałyście :-)

eevciaa - córeczka jest przesliczna! :-)

Cały czas jestem pod wrażeniem, że ten wątek tak tetni zyciem - jak już na stałe wrócę do Bielska to postaram sie więcej udzielać ;-) Fajnie też, że tworzycie taką zgrana paczke, spotkania i tak dalej i tak dalej :-) Pozdrawiam!
 
reklama
Witajcie
Na spotkanie 17.02 jak tylko nic niespodziewanego nie wypadnie to się stawimy, możemy się tylko spóźnić bo młody podobnie jak u Dorci śpi do 16.
U nas wszystko po staremu, na razie walczę z księgowym,ale Giovanessa jest szansa przez weekend także zaraz dam znać.
Agusia jak pupka malutkiej?
Evcia super fotki
 
Hej.... dzięki za dobrą radę... tormentiol poskutkował... \dupeczka jak nowa...:tak:
My na spotkanie się piszemy, chyba że Darusi będzie coś dolegało, bo we wtorek ma mieć robioną urografię i nie wiem jak się po tym będzie czuła... :baffled:
 
hej hej :)

ja tak bardzo chciałam przyjść na to spotkanie, ale akurat mam szczepienie Kubusiem w czwartek i jak będzie tak jak po ostatnim to 3 dni mam z głowy :-(
 
No faktycznie co tu tak zamarło cały weekend mnie nie było myślałam że nie nadrobię zaległości a tu taka cisza.
Ivette ja dziekuję za życzenia podwójnie gdyż mamy dzisiaj 7 rocznicę ślubu a 13stą bycia razem. Ale ten czas zapinkala.
Wolne i po wolnym i znowu trzeba czekać na weekend.
Miłego dzionka życzę mam nadzieję że jak znowu zajrzę to ktoś tu zrobi jakiś wpis.:-)
 
Miłych Walentynek... ;-)
Ja jestem dziś padnięta... Daria dała popalić w nocy... :wściekła/y:budziła się co godzinę, czy pół a od godz. 2 to 4 wogóle nie spała... :wściekła/y:potem usnęła na godzinkę i znów pobudka...:crazy: no i się podda[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]łam i zabrałam ją do łóżka... może i pospałybyśmyb dłużej ale po 7 przyszedł Olek i po spaniu... :baffled:Siedzi w domu bo jest przeziębiony i idzie mi na nerwy... Muszę mu jakieś zajęcia wymyślać, bo on by najchętniej siedział przed kompem albo playstation...
Ta moja dwójka mnie wykończy....:confused2:
a w ogóle to mam podbite oko... pierdylłam się drzwiami od lodówki ;-):eek: nie pytajcie jak to zrobiłam ale wyglądam jakby mnie mąż pobił... :angry: może do czwartku mi zejdzie:nerd:a jak nie to :cool:
[/FONT]
 
reklama
Do góry